Dünya'nın Haberleri Bu kentte

Arama :  
Tavsiye Et Günün Haberleri Ana Sayfam Yap Sitene Ekle Seri İlanlar İletişim Künye

 

 
 
 
 Namaz Vakitleri

 


 
 
 
 
 
 
 
 

 

Sesder Sultangazi Basın Yayın Müdürlüğüne ilçenin tanıtımında ki katkılarından dolayı plaket verdi.
 Reklam
Sesder'den hizmete plaket
27 Aralık 2010 Pazartesi 10:25
Sesder Sultangazi Basın Yayın Müdürlüğüne ilçenin tanıtımında ki katkılarından dolayı plaket verdi.

Sultangazi Esnaf ve Sanatkarlar Derneği Şelale Çay Bahçesinde düzenlediği törende, Sultangazi Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mithat Yolcu’ya ilçenin tanıtımındaki katkılarından dolayı plaket verdi.

 

 Sultangazi Esnaf ve Sanatkarlar Derneği bu zamana kadar ilçede birliği, beraberliği, dayanışmayı ve kaynaşmayı pekiştirmek ve ilçenin tanıtımı için çeşitli kültürel faaliyetlere imza atmıştı. Yapmış olduğu çalışmaların yanı sıra ilçede bu konuda faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlara destek verdi. Sultangazi Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünün özverili çalışmaları sonucu ilçenin tanıtımı ve vizyonuna kattıkları değeri plaket vererek ödüllendirdi.

  Törenin açılış konuşmasını yapan Sultangazi Esnaf ve Sanatkarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Altan “ Bir programda da söylemiştim; Sesder kültürel etkinliklerden daha çok vizyon projelere imza atacak. Bununda alt yapısını oluşturmaya başladık. Bunlardan birincisi  Sultangazi’ye kazandırmak istediğimiz, esnaflar için hayati önem taşıyan mesleki eğitim merkezi. Çalışmalar için kent konseyine teklifi sunduk. Bu konuyla ilgili ikinci toplantıyı 27 aralık pazartesi günü gerçekleştireceğiz. Diğer çalışmamız esnafı faiz yükünden kurtarmak. KOSGEB’in esnaflara sağlamış olduğu çok avantajlı kredileri takip edip esnafımızı bilgilendirmek. Bunların duyurusunu dernek olarak gerçekleştirdik. Birde yeni kurulacak işyerleri ve projeye devlet 27 bin lira destek veriyor. Bununla ilgili çalışmaları da başlatıyoruz. Niyetimiz esnafı faizsiz kredilerden yararlandırıp onlara pazar bulmak olacaktır.

     Derneğimiz bu yıl ilçemize en iyi katkıyı sunan bürokratlarımızı plaket vererek ödüllendirip, teşekkürlerimizi sunmak için bir karar almıştık. Bu akşam ilçemizin tanıtımında en büyük katkıyı sunan Sultangazi Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü çalışanlarını temsilen müdürümüz Mithat Yolcu’ya plaketlerini sunmak için toplanmış bulunuyoruz. Kendisine huzurlarınızda teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.  

  Daha sonra mikrofonu alan Yolcu “ Belediyemiz kurulduğundan bu yana yaklaşık 20 aydır Sultangazi Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünü yapmaktayım. Belediyemiz kurulup göreve geldiğimizde oturacak masa ve sandalyemiz dahi yoktu. Özverili bir çalışma oldu. Bu süreç içinde kendimizi yeniledik geliştirdik. Tabi imkanlarımızda arttı. Başkanımızın da konuda çok büyük duyarlığı oldu bizlere yardımcı oldu. Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü bu gün şu haliyle kameramanı, fotoğrafçısı, metin yazarı hatta film çekimi ve montaj lamaya kadar profesyonel bir ekip oluşturduk. İlçemizin duyurulması adına yapılan hizmetlerin kamuoyuna, halkımızın tarafından bilinmesi, bu hizmetleri kullanması, Sultangazinin adını ulusal ve yerel basında duyurmak, burayla ilgili pozitif bir imaj oluşturmak için çalıştık. Profesyonel bir çalışma şeklimiz, bakış açımız ama amatör bir ruhla  gece gündüz çalıştık. Bunu da sizin takdir ettiğiniz gibi elimizden geldiğinin en iyisiyle  kamu adına, Sultangazi adına sunmaya çalıştık. Çalışmalarımızda belediye başkanımız ve yerel basının desteği çok büyüktür.

 Bu gün burada bulunmak bu plaketi Sesder’den almak benim için ayrıcalıklı bir onur. Bu plaketi bana layık gördüğünüz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.”dedi.

  

  Plaketi vermeden önce bir konuşma yapan Alevi Vakıflar Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Sesder Yönetim Kurulu Üyesi Hıdır Elmas; Sesder’in siyaset üstü bir dernek olduğunu, kuruluş amacının Sultangazi’ye, Sultangaziliye  hizmet etmek olduğunu. Bunun için ellerinden geleni yaptıklarını belirtti. Bu ilçenin tozunu yutmuş, sıkıntılarını dertlerini bilen dini, dili, ırkı, mezhebi, cinsiyeti ne olursa olsun birlik beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bütün Sultangaziyi seven esnaflarımızı bu derneğin çatısı altında buluşma çağrısında bulundu.

 

  Plaket verme töreninden sonra, program yapılabilecek projeler konusunda fikir alış verişinde bulunularak sona erdi.

www.haberkentim.com

Etiketler : sesder, plaket, sultangazi, belediyesi, mithat, yolcu,Bu Haber Toplam 2674 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Arkadaşına Gönder Yazdır Yukarı
 

Esnafta Halkta Rahatlayacak
Esnafta Halkta Rahatlayacak

Ramazan ALTAN, Sahaya Farklı İniyor
Ramazan ALTAN, Sahaya Farklı İniyor

İstanbul Arnavutköy'de Satılık Arsaların Fiyatları
İstanbul Arnavutköy'de Satılık Arsaların Fiyatları

Muhteşem kampanyalar Digitürk’te sizleri bekliyor
Muhteşem kampanyalar Digitürk’te sizleri bekliyor

Aygünler Mobilya Küçükkö'de!
Aygünler Mobilya Küçükkö'de!

Gökkuşağı Hipermarket Büyüyor
Gökkuşağı Hipermarket Büyüyor

Başbakan Hastaneye Kaldırıldı
Başbakan Hastaneye Kaldırıldı

Brüksel'de silahlı çatışma
Brüksel'de silahlı çatışma

Stad Kana Bulandı
Stad Kana Bulandı

Erdoğan Fildişi sahilinde
Erdoğan Fildişi sahilinde

 
 
Tüketici Haklarınızı Biliyor musunuz?
Evet, biliyorum.
Hayır, bilmiyorum.
Öğretilmediği için bilmiyorum.
İhtiyacım olduğu zaman öğreniyorum.
Hiç ilgilenmiyorum.
Ahmet Kekeç
Şimdi de Suriye Kürtleri mi çıktı başımıza?
İbrahim Karagül
Kaza ya da sabotaj çıkarsa ne olacak?
Prof.Dr.Murat GENÇBAY
KALP HASTALIKLARI VE TEDAVİ YÖNTEMLERİ
Nuran KESEN
Başbakan R.T. Erdoğan'a ithafen..
   Tüm Yazarlar
 
 

 

 :: Ana Sayfa :: Günün Haberleri :: İletişim

  Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
© 2000-2006 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Merkezi: +90 212 667 66 66  |  Faks: +90 212 476 44 88  |  Destek: marmarayayingrubu@gmail.com
Sayfa Üretimi: 0.9350
Haberler artık Outlook'ta