Dünya'nın Haberleri Bu kentte

Arama :  
Tavsiye Et Günün Haberleri Ana Sayfam Yap Sitene Ekle Seri İlanlar İletişim Künye

 

 
 
 
 Namaz Vakitleri

 


 
 
 
 
 
 
 
 

 

Üstün güvenlik isteyen bölgelerde genellikle bina girişi veya bahçe girişinde bulunan ve çoğunlukla beyaz renkte ol
 Reklam
Karmod Güvenlik Kabinleri
02 Aralık 2014 Salı 21:40
Üstün güvenlik isteyen bölgelerde genellikle bina girişi veya bahçe girişinde bulunan ve çoğunlukla beyaz renkte olan kabinler güvenlik kabinleridir.

Üstün güvenlik isteyen bölgelerde genellikle bina girişi veya bahçe girişinde bulunan ve çoğunlukla beyaz renkte olan kabinler güvenlik kabinleridir. Bu kabinlerde yer alan güvenlik görevlileri kendileri için gerekli olacak tüm elektronik ve diğer eşyaları ile rahatça görev yapabilecek bir kabine sahiptir.  Ayrıca bu kabinleri bazı bölgeler danışma kabini olarak da görebilirsiniz. Güvenlik kabinleri kullanılacak mekânın özellik ve boyutlarına ayrıca kişilerin isteğine uygun olacak ebatlarda ve iç donanımlarda üretilmektedir. Ayrıca bunların dışında her yerde görülen ve ideal olan standart güvenlik kabini sistemleri de mevcut bulunmaktadır.

Güvenlik kabinleri üretimleri arasında yer alan Standart Kabin modelleri genellikle 150x150 ebattan başlayıp 270x750 ebatta 20 metrekareye varan ölçülerde kapalı ve kullanışlı mekânlar sunulmaktadır. Standart güvenlik kabinleri kapıdan pencereye, elektrik tesisatından aydınlatma armatürlerine, zemin döşemesine kadar her türlü detay düşünülerek kullanıma hazır sevk edilmektedir. Genellikle teknolojik bant üretim sistemiyle imal edilen standart güvenlik kabinleri yüksek izolasyona sahip olmaktadır. Kullanılan her türlü mekânda güvenli kullanım özelliğine sahip olan yapılardan oluşmaktadır. Kullanılan güvenlik kabinleri koku yapmaz ve içinde barındırdığı insana konforlu bir yaşam ve çalışma mekânı sunar. Güvenlik kabin modelleri üretiminde uzman tasarım ekipleri ergonomik olarak tasarlanmış olup kabin fiyatları açısından çok ekonomiktir. Modüler hafif yapısıyla güvenlik kabinleri kolayca taşınabilir ve başka mekânlara transfer edilebilir. Buna rağmen kullanıldığı yerde sağlam yapısı ile kullanıcıları tarafından tam not alır. Standart güvenlik kabinleri güvenlik kulübesi olarak, bekçi kabini, büfe kabini, ekmek satış kabini, inşaat kabini, bilet ve kart satış noktası kabini gibi birçok amaç için yaygın olarak kullanılma özelliğine sahip ürünlerdir. Standart kabin modellerinin tamamı stokta bulunduğu zaman hemen sevk edilebilme özelliğinde pratik ve kolay yapılardan oluşmuştur.  Ayrıca güvenlik kabinlerinin bir başka tipi ise geniş kabinlerdir. Geniş yaşam Kabini modelleri tam fabrika üretimli yapılan ürünlerdir. Ayrıca kolay ve ekonomik nakliye avantajları düşünüldüğünde demonte yerinde kurulumu özelliğinde de üretilip hizmete sunulabilecek bir üründür. Yerinde montaj geniş kabinlerde çok rahat yapılabilmekte ve uzman eleman desteği verilmektedir. Demonte modüler güvenlik kabinleri özellikle çok adetli kabinlerde ciddi oranlarda nakliye fiyatı tasarrufu sağlamaktadır. Bu özelliği hem kolay taşıma hem de kolay kurulumu ile kullanıcılara rahatlık sağlamaktadır. Geniş güvenlik kabin modellerinde en veya uzunluk olarak genellikle 270’i aşan ölçülerdeki kabin üretimleri geniş kabin olarak adlandırılır. Demonte sistemine sahip olup 80 metrekarelere varan ölçülerde geniş kabin üretimi isteğe göre yapılmaktadır. Farklı ölçülerde hazırlanan geniş kabin modellerinin içerisinde oda ve wc gibi özel bölmeli planlarda üretim yapılma imkânına sahip olan bu güvenlik kabinleri özellikle son zamanlarda çok fazla tercih edilmektedir. Aynı zamanda bu geniş güvenlik kabinlerinde standartların üzerine çıkarılmak istenirse yine müşterinin de isteği doğrultusunda iki oda, wc duş, iki odalı veya tek odalı gibi fonksiyonel ve rahat kullanımda birçok kabin modeli üretimi bulunmaktadır.

Güvenlik kabinleri kullanım alanları büyük işletmeler, fabrikalar, hastaneler, okullar, siteler, park veya bahçelerde önemli yere sahip olan özel üretim parçalarıdır. Ayrıca satış ofisi kabini, ofis kabini, şantiye kabini, yatakhane kabini, yemekhane kabini, seminer salonu kabini olarak karşınıza çıkabilir. Bu bakımdan son derece kaliteli ürünlerden yapılmakta güvenlik kabini içerisindeki görevlinin her mevsim rahatça içeride görev yapmasını taşıyabilecek kapasite ve konforda olması gereken parçalardır. Genellikle resmiyeti simgelemek amacı ile beyaz renk kullanılır. Bunlar güvenlik kabini veya danışma kabini olarak karşınıza çıkmaktadır.
Etiketler : Karmod, Güvenlik, Kabinleri,Bu Haber Toplam 1778 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Arkadaşına Gönder Yazdır Yukarı
 

Esnafta Halkta Rahatlayacak
Esnafta Halkta Rahatlayacak

Ramazan ALTAN, Sahaya Farklı İniyor
Ramazan ALTAN, Sahaya Farklı İniyor

İstanbul Arnavutköy'de Satılık Arsaların Fiyatları
İstanbul Arnavutköy'de Satılık Arsaların Fiyatları

Muhteşem kampanyalar Digitürk’te sizleri bekliyor
Muhteşem kampanyalar Digitürk’te sizleri bekliyor

Aygünler Mobilya Küçükkö'de!
Aygünler Mobilya Küçükkö'de!

Gökkuşağı Hipermarket Büyüyor
Gökkuşağı Hipermarket Büyüyor

Başbakan Hastaneye Kaldırıldı
Başbakan Hastaneye Kaldırıldı

Brüksel'de silahlı çatışma
Brüksel'de silahlı çatışma

Stad Kana Bulandı
Stad Kana Bulandı

Erdoğan Fildişi sahilinde
Erdoğan Fildişi sahilinde

 
 
Tüketici Haklarınızı Biliyor musunuz?
Evet, biliyorum.
Hayır, bilmiyorum.
Öğretilmediği için bilmiyorum.
İhtiyacım olduğu zaman öğreniyorum.
Hiç ilgilenmiyorum.
Ahmet Kekeç
Şimdi de Suriye Kürtleri mi çıktı başımıza?
İbrahim Karagül
Kaza ya da sabotaj çıkarsa ne olacak?
Prof.Dr.Murat GENÇBAY
KALP HASTALIKLARI VE TEDAVİ YÖNTEMLERİ
Nuran KESEN
Başbakan R.T. Erdoğan'a ithafen..
   Tüm Yazarlar
 
 

 

 :: Ana Sayfa :: Günün Haberleri :: İletişim

  Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
© 2000-2006 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Merkezi: +90 212 667 66 66  |  Faks: +90 212 476 44 88  |  Destek: marmarayayingrubu@gmail.com
Sayfa Üretimi: 1.0316
Haberler artık Outlook'ta