Miting gibi adaylık müracaatı

Delta Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Van Dernekleri Federasyon Genel Başkanı Seyithan İzsiz AK Parti Beylikdüzü Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için 10 bin kişi ile müracaat etti

Yaklaşık 1500 araç konvoyu ve soğuk havaya rağmen 10 bin kişi ile AK Parti Beylikdüzü İlçe Binası’na gelen Seyithan İzsiz şimdiden en büyük aday olduğunun sinyallerini verdi.

TBMM Dergisi tarafından 2006 yılında yılın iş adamı seçilen Seyithan İzsiz; amacının Beylikdüzü halkına ve ülkemize hizmet etmek olduğunun altını çizdi. İzsiz, 12 yıldır Beylikdüzü halkına yaptığı hizmetler ile yapacaklarının teminatını da şimdiden ortaya koydu.

Beylikdüzü’nün misyonu Türkiye’nin vizyonu olacak diyen İzsiz; “Beylikdüzü halkının emrinde olmaya talibim. Genç ve başarılı bir işadamı olarak ilçemizi en iyi yerlere taşıyacağıma inanıyorum ve güveniyorum” dedi.

 

AK Parti kadrolarında yıllardır hizmet veren İzsiz, "Ülkemizin parlayan yıldızı Beylikdüzü'nde hizmet kalitesini yükselterek Türkiye'de 1 numara yapmaya hazırım" diye konuştu. İzsiz, iş ve sosyal hayatındaki bilgi, birikim ve tecrübelerini Beylikdüzü halkının ve ülke insanın emrine sunmak konusunda kendisini sorumlu ve mecbur hissettiğini de vurguladı.

SEYİTHAN İZSİZ KİMDİR?

1976 Van doğumlu olan Seyithan İzsiz evli, ve bir çocuk babasıdır. 1996 yılından beri Beylikdüzü'nde ikamet eden Seyithan İzsiz, Newport Üniversitesi İşletme Fakültesi, Bahçeşehir Üniversitesi Siyaset Okulu mezunu olup, halen Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde öğrenimine devam etmektedir.

1992 yılında başladığı iş hayatında Pizza Hut ve Domino'sta üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu.

1999 yılında kardeşleri ile birlikte bünyesinde, iç mimari, nakliyat, inşaat, Gayrimenkul Danışmanlığı olan şirketlerini kurdu. DELTA Grup, bugün 30 ayrı noktada hizmet veren İstanbul'un bilhassa Beylikdüzü'nün en iyi kurumlarından biridir. Şu ana kadar Beylikdüzü bölgesinde 25.000 ailenin ev sahibi olmasına aracılık etmiştir.

Sektöründe TBMM dergisi tarafından 2006 yılında yılın iş adamı seçilen Seyithan İzsiz'in başında bulunduğu Delta Grup 2007 yılında da Tüketici Gazetesi tarafından yılın Tüketici Kurumu ödülüne layık görüldü.

Seyithan İzsiz, AK Parti teşkilatları bünyesinde 2002-03 Kasım seçimlerinde saha çalışması, 2004 28 Mart yerel seçimlerinde S.K.M. Başkan Yardımcısı, 2005 Büyükçekmece Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı, 2006 Büyükçekmece İlçe Başkan Yardımcısı, 2007 22 Temmuz genel seçimlerinde Büyükçekmece program koordinasyon sorumlusu görevlerinde de bulundu.

Seyithan İzsiz, şu an itibari ile Delta Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanlığı, Hasta Hakları Koruma Derneği Büyükçekmece sorumlusu, MÜSİAD üyesi, Van Dernekleri Federasyon Genel Başkanlığı, Beylikdüzü Spor Kulübü Başkan Yardımcılığı görevlerini de yapmaktadır.

 

Dünya'nın Haberleri Bu kentte sitesinden 17.11.2018 tarihinde yazdırılmıştır.