Medcezir Sezon Finali Fragmanı

Star TV’de yayınlanan Medcezir dizisi 13 Haziran Cuma günü sezon finali yapacak. Yapımcı frma tarafından yayınlanan 38 bölüm fragmanı yürek hoplatacak gibi görünüyor
Medcezir dizisi ekrana gelecek bölümüyle sezon finali yapmaya hazırlanıyor.

Medcezir 38. Bölüm özeti

Turunç Nadir’in intikam planı, Turan’ın oğullarına yaptığı itirafla başlar. Yaman ve Kenan yıllar önce kendilerini terk eden babalarının kirli geçmişiyle tanışır. Her şeye rağmen Yaman babasını düşmanının eline teslim etmeyecektir. Selim’in bütün engellemelerine karşın, Yaman ve Kenan harekete geçtiği anda Turunç Nadir’in tuzağına düşer. Selim iki kardeşi korumaya çalışırken, etraflarını sarmalayan ateş çemberini fark edemez. Üçü bir arada göz göre göre kendilerini pusuda bekleyen tuzağa doğru ilerler.

Yaman'ın başındaki yeni olayla Mira'nın da tehlikede olduğunu düşünen Faruk ve Sude, Mira’yı bir an önce buradan uzaklaştırmaya karar verirler. Mira ne olursa olsun en çaresiz anında Yaman’ın yanında olmak istemektedir.

Öte yandan Sinan’ın evinde yaptıkları toplantıdan sonra Ender’deki değişikliği hisseden Selim, Ender’in kendisinden yavaş yavaş uzaklaştığının farkındadır.

Yaman yıllar sonra tekrar bulduğu babasıyla acı bir şekilde vedalaşır ve bu olay onun yeni kararlar almasına neden olur.  Mira, Yaman’ın elini bırakmamaya kararlıdır.

Bay AŞK’la Sude’nin düğün günü, Yaman ve Mira’nın da bir arada geçirecekleri son gündür. Mira, Amerika’ya gitmeden önce Yaman’la unutulmaz bir gün geçirmek için bütün hazırlıklarını tamamlar.

Düğün günü  yaşananlar, o düğünde bulunan herkesin hayatını değiştirecektir."Sezon sonu selfie’si" olarak paylaşıldı.

The O.C dizisinin yerli uyarlaması Medcezir, ekranlara yaz arası veriyor. Sezon finali çekilen dizinin başrol oyuncuları Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü ve Taner Ölmez de selfie’de bir araya geldi.

Taner Ölmez tarafından çekilen fotoğraf, genç oyuncu tarafından "Sezon sonu selfie’si" olarak paylaşıldı.

Dünya'nın Haberleri Bu kentte sitesinden 11.12.2018 tarihinde yazdırılmıştır.