• Salı 13 ° / 8 ° Sağanak
  • Çarşamba 13 ° / 7 ° Parçalı bulutlu
  • Perşembe 12 ° / 8 ° Bulutlu
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

POLİTİKA

POLİTİKA Haberleri

Esnafta Halkta Rahatlayacak

5.12.2018 00:00:00

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde belediye başkanlığına hazırlanan Altan, Eski Edirne asfaltında bulunan tel örgülerin kalkacağını kamuoyuna duyurdu

Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı Ramazan Altan, başkan olduğu durumda faaliyete geçireceği projelerine açıklık getiriyor. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde belediye başkanlığına hazırlanan Altan, Eski Edirne asfaltında bulunan tel örgülerin kalkacağını kamuoyuna duyurdu. Ramazan Altan, Sultangazi ilçesinin kanayan yarası haline gelen ve esnafları senelerdir mağdur eden Mescidi selam Topkapı hattındaki tel örgülere dikkat çekti. Bölgedeki esnafın mağduriyetine sebep olan Mescidi Selam Topkapı hattındaki tel duvarların kademeli olarak kaldırılacağını açıkladı. Altan, Mescidi selam Topkapı hattındaki tel örgülerin kaldırılacağında öncelikli olarak bütün okul ve toplu yaşam alanlarındaki bölge halkına konuyla ilgili bilgi verileceğini açıkladı. Vatandaşların yapılacak çalışma hakkında 4 ay sürecek bilgi paylaşımından sonra kademeli olarak tel duvarların kaldırılacağını söyledi. Böylelikle bölgedeki esnaf ve vatandaşların mağduriyetinin de ortadan kalkacağını belirtti. Sultangazi halkının refahı için projelerinde vatandaşın sorunlarıyla yakından ilgilenen Altan, başkan olduğu takdirde pek çok iyileştirmeyi de beraberinde getirecek.