haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
  • Pazar 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
  • Pazartesi 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

`Biz hem bugün hem yarınız`

23.01.2016 00:00:00

İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Ayhan ve yönetimi ,Gaziosmanpaşa ilçe teşkilatını ziyaret etti.

İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Ayhan arkadaşları ile beraber ,İl danışma Meclisinde 4 kategoride ödül alan Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

AK GENÇLİĞE GÜVENİYORUZ

Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Şahin Pirdal`ı tebrik eden İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Ayhan ,arkadaşlarını tanıttıktan sonra ,gelecek dönem için plan ve projelerini paylaştı.Ayhan`a teşekkür eden Pirdal ,gençlere çok güvendiklerini söyleyip kendisine ve ekibine başarılar diledi.Gerek düzenledikleri sabah programları ve güncel olaylara verdikleri tepki ve desteği ,çok anlamlı bulduğunu kaydeden Pirdal ,`sizin başarınız bizim başarımız demektir.Sizleri böyle gördükçe güzel günlerin yakın olduğunu anlıyorum `dedi.

BİZ BU ÜLKENİN GELECEĞİYİZ

İlçe Gençlik Kollarının haftalık olağan toplantısına katılan İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Ayhan,yaptığı konuşmada ,geçmişini bilen,maneviyatı yüksek dinamik bir gençlik yetiştirmek gerektiğini ve bunun için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.Ayhan sözlerine şöyle devam etti:"

HEM BUGÜN HEM YARINIZ

Hem Siyaset yapmanın hem de rozetini yakamıza taktığımız partinin sorumluluğunu taşıyoruz. Ağır bir yükümüz, büyük bir iddiamız var: “Biz bu ülkenin vicdanıyız!” diyoruz, yola böyle çıkıyoruz.Genciz. Söylenemeyeni söyleyecek cesarete, yapılamayanı yapacak yürekliliğe sahibiz. İlk aşkı, kavgayı, dostluğu, isyanı en uçta yaşadığımız birbirimize en çok sahip çıktığımız, yaşlardayız.Muhteşem bir mazimiz var ,biz de bu maziye yakışır gençler olacak ve bu yolda her geçen gün sayımızı artırmaya çalışacağız.Biz hem bugün hem yarınız.Planlarımız ,projelerimiz hazır.Herkesden elinden geleni değil ,daha fazlasını istiyorum.Bu millet bunu hakediyor ."

İlçe Gençlik Kolları Başkanı Eray Karadeniz ise ,toplantıya katılan İlçe Başkanı Şahin Pirdal ve İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Ayhan`a teşekkür ederken ,geleceğin teminatı gençlerin daha iyi yetişmesi için elimizi taşın altına koymaya razıyız derken teşkilatından da şimdiden bunun sözünü aldı.

www.marmarahaber.net