haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
  • Pazar 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
  • Pazartesi 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

´Örnek Gençlik Yetiştirmeliyiz´

23.01.2016 00:00:00

Ayhan, beraberindeki bir heyetle Sultangazi İlçe Gençlik Kollarının düzenlediği sabah kahvaltısında gençlerle bir araya geldi.

Ak Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Ayhan, beraberindeki bir heyetle Sultangazi İlçe Gençlik Kollarının düzenlediği sabah kahvaltısında gençlerle bir araya geldi. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği toplantıya Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Onur Uygun, ilçe ve mahalle yöneticileri iştirak etti.

/resimler/2016-1/23/1923168477698.jpg

‘GENÇLİĞE KATKI GÜÇ VERİYOR´
Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Onur Uygun, gençlik teşkilatı olarak bu zamana kadar yaptıkları çalışmaları anlattı. Gençliğe katkılarından dolayı belediye başkanı Cahit Altunay ile İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan´a teşekkür eden Uygun bugün kendilerini onurlandıran İle gençlik kolları başkanı Taha Ayhan ve ekibine şükran duyduklarını ifade etti.

/resimler/2016-1/23/1922506289429.jpg

CİVAN,´AK GENÇLİĞE TEŞEKKÜR EDİYORUM´
AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan´da gençlerin Sultangazi´de yaptıkları çalışmalarla büyük başarılara imza attığını kaydederek, gençlik kolları başkanı Onur Uygun´un şahsında tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

/resimler/2016-1/23/1922255663936.jpg


‘DONANIMLI GENÇLİK YETİŞTİRİYORUZ´
AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Ayhan, ise konuşmasında, elverişsiz hava şartlarına rağmen bu toplantının gerçekleşmesinin çok anlamlı olduğunu belirterek toplantının organizasyonunda emeği geçenlere teşekkür etti. Hedeflerinde Türkiye´nin yarınlarını emanet edecekleri her açıdan donanımlı bir nesil yetiştirmek olduğunu söyleyen Ayhan, çalışma programlarını bu doğrultuda şekillendirdiklerini kaydetti.
www.marmarahaber.net