haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
  • Pazar 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
  • Pazartesi 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

Ebru C.Habib`e duygusal veda

2.12.2015 00:00:00

Ebru Canlı Habib Sultangazi`ye veda etti.

EBRU CANLI HABİP’E DUYGUSAL VEDA

AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı’nda İl Sorumlusu olarak görev yapan Ebru Canlı Habip, il başkanlığı tarafından yapılan yeni görevlendirmeler çerçevesinde Büyükçekmece İlçe Sorumlusu olarak görevlendirildi. AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı’nın Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı’na son kez katılan Habip teşkilat mensuplarıyla helalleşerek vedalaştı. Duygusal anların yaşandığı toplantıda İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, yönetim kurulu üyelerine tek tek söz vererek, dilek temennilerini dinledi.

CİVAN, HABİP’TEN ÇOK ŞEY ÖĞRENDİK!
AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, yaptığı konuşmada, “İl sorumlusu olarak ilçemizde görev yapan İl Yönetim Kurulu Üyemiz Ebru Canlı Habip’ten birlikte olduğumuz birkaç ay içerisinde de olsa gerçekten çok şeyler öğrendik, bu zaman içerisinde birlikte güzel çalışmalara imza attık, ben Sultangazi’ye yaptığı hizmetlerden dolayı tüm teşkilat mensuplarım adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.   
   
HABİP, SULTANGAZİ MODEL İLÇE   

AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Canlı Habip ise “bu ilçede görev yaptığımız zaman içerisinde birbirimizden çok şeyler öğrendik sizlerle birlikte 2 zorlu seçim yaşadım. Ancak sizlerin özverili çalışmaları sayesinde hep başarılı sonuçlar aldık. Sultangazi benim için her anlamda özel bir ilçe olacak, bu yönetime ekip ruhunu işleyen ve aile gibi birbirlerine bağlı hale getiren İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

ÖZTÜRKMEN’E DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ
Duygusal anların yaşandığı toplantıda AK Parti Sultangazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen’e ilçede doğum günü sürprizi yapıldı. Toplantı esnasında getirilen doğum günü pastasını İl Sorumlusu Ebru Canlı Habip, İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen birlikte kesti. Toplantıda İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan tarafından, emeklerinden dolayı İl Sorumlusu Habip’e plaket takdim edildi. Duygusal anların yaşandığı toplantıda başkan Civan, Öztürkmen’e ise çiçek takdim etti.

www.marmarahaber.net