haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Perşembe 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cuma 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

Medicalpark Üniversite Hastanesi

2.12.2015 00:00:00

Heskes için sağlık Medicalpark Hastanesi hizmetinizde.

Heskes için sağlık sloganıyla yola çıkan 35 gün önce % 40 bölümüyle hizmete başlayan MedicalPark Hastaneler zincirinin Gaziosmanpaşa Şubesi tanıtım ve bilgilendirme toplantılarını sürdürüyor.İlk olarak ilçenin muhtarları ile bir araya gelen hastane yönetimi geçtiğimiz günlerde de ilçede hizmet veren eczacıları ve basın mensuplarını konuk etti.

 

Hastanenin konferans salonunda yapılan bilgilendirme ve tanıtım amaçlı toplantıya hastanenin genel müdürü Op.Dr.Ömer Faruk Azal ,Medical Direktör Mahmut Çivilibal ,Halkla İlişkiler ve İnsan Kaynakları birim müdürleri katıldı.

KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ İSE ANLAŞMA YAPILDI

Hastanenin tanıtım videosundan sonra kısa bir açıklama yapan Hastanenin Genel Müdürü Op.Dr.Ömer Faruk Azal ,68 farklı branşta 60.000 m2 alanda hizmet hastanenin bir Üniversite hastanesi olma yolunda Kemerburgaz Üniversitesi ile anlaştıklarının müjdesini verip ,komşu olarak gördüğümüz eczacılardan fikir alış verişinde bulunmak için sık sık bu tür toplantıların yapılacağını söyledi.

GAZİOSMANPAŞALI KALİTELİ HİZMETE LAYIK

Hastanenin Medical Direktörü Mahmut Çivilibal ise İstanbul´un en büyük hastanelerinden olan Gaziosmanpaşa MedicalPark Hastanesi bazı fiziksel bilgiler verdikten sonra,MedicalPark hastaneler zincirinin 28 mevcut hastanesine 1-1,5 yıl içinde 6 hastane daha ilave edileceğini söyleyip,sadece fiziki olarak değil donanım ve teknoloji açısından da güçlü bir kadro ile 173 hekimi,81 yoğunbakım ünitesi ,15 ameliyathane ,617 yatak kapasitesi ile hizmete A kalite ile devam edeceklerini yineledi.

Program eczacı ve basının sorduğu sorularla devam etti.Sorulara içtenlikle cevap veren Genel Müdür Ömer Faruk Azal,şu an % 40 bölümün hizmet verdiğini helikopter pisti ve uluslararası kalite belgesi ve hastaların caddeyi rahat karşıya geçebilmesi için üst geçit çalışması olduğunu açıkladı.SGK anlaşmalı bir hastane olduklarını da hatırlatan Azal,çok düşük fiyatla çalıştıklarını ve bu durumun devam edeceğini söyledi.

Program sonunda eczacılar ve basın mensupları hastaneyi gezdi ,bölümler hakkında bilgi aldı.

www.marmarahaber.net