haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Perşembe 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cuma 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

`Yeşilay ilçeye değer katacak`

2.12.2015 00:00:00

Yeşilay Sultangazi`de şubeleşiyor.

CİVAN ‘YEŞİLAY İLÇEYE DEĞER KATACAK´

Tüm yurtta olmak üzere yurt dışında da teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren Türkiye Yeşilay Cemiyeti Şubeleşme çalışmalarına hız verdi. İstanbul´un 39 ilçesinde çok kısa bir sürede şube açmayı hedefleyen Yeşilay Sultangazi´de gönüllü üyeleriyle bir araya geldi. Kurucu ilçe Başkanı Ramazan Altan´ın ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltılı toplantıya AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Yeşilay Genel Merkez Yöneticisi Egemen Akyüz, ve gönüllü üyeler iştirak etti.

 

‘MODEL ŞUBE OLACAĞIZ”

Yaklaşık 30 kişinin katıldığı programın açılış konuşmasını yapan Altan, “hep birlikte el ele ilçemizde yaşayan gençlerimiz başta olmak üzere her kesime hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Yeşilay´ın Sultangazi için çok önemli bir kurum olduğunu kaydeden Altan, İnşallah ekibimizle birlikte İstanbul´daki diğer şubelerimize örnek projelere imza atacağız” diye konuştu.

“ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYACAĞIZ”

Yeşilay Sultangazi Şubesi´nin kurulmasında büyük emeği olan Mevlit Dilek ise konuşmasında, ”Bu derneğin aktif olması için hepimiz elimiz taşın altına koymalıyız. Vicdani ve sosyal sorumluluk taşıyan buradaki güzide insanların katkısıyla bir an önce Yeşilay´ı en kısa sürede Sultangazi ilçemizde kuracağız” şeklinde konuştu

AKYÜZ,”BU EKİBE GÜVENİYORUZ”

Yeşilay Genel Merkez Yöneticisi Egemen Akyüz, ise konuşmasında Yeşilay´ın tarihi ve kuruluşuyla ilgili bilgiler verdi. Genel merkezin şubelere sağladığı imkanları da anlatan Akyüz, Yeşilay´ın Sultangazi´de buradaki ekiple büyük hizmetlerde bulunacağına inandığını kaydetti. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür eden Akyüz, bütün katılımcıları Yeşilay´ın genel merkezinde ağırlama sözü verdi.

CİVAN “YEŞİLAY İLÇEYE DEĞER KATACAK”

Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, ise,” Yeşilay gibi güzide bir derneğin Sultangazi hizmet vermesinden dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade ederek, marka değeri taşıyan STK´ların ilçede hizmet vermeye başlamasının bir kazanç olduğunu söyledi. Yeşilay´ın yapacağı her etkinliğin destekçisi olacaklarını kaydeden başkan Civan, “Yeşilay´ın Sultangazi´ye büyük bir değer katacağına inanıyorum” şeklinde konuştu

www.sultangazigazetesi.com