haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Perşembe 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cuma 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

MHP´li Özel´den açıklama

28.09.2015 00:00:00

MHP´li özel bu açıklamayı kim için yaptı.

‘YAZILI AÇIKLAMAYI KİM YAZDI, KİME GÖNDERİLDİ´
Geçtiğimiz günlerde www.sultangazigazetesi.com´da yer alan Cebeci halkının taş ocaklarıyla ilgili eylem haberimizde yer alan “Halk can derdinde, MHP´li Özel şov peşinde haberimize başka bir siteden özel yazılı sipariş MHP açıklaması geldi. Birçok çelişkili ifadelerin yer aldığı açıklama kafalarda birçok sorununda oluşmasına neden oldu.

MHP´LİLER KENDİ SİTELERİNİ UNUTTU 
Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Medya Birim Başkanlığı tarafından yapıldığı iddia edilen yazılı basın açıklamasının kendi partilerine ait www.mhpsultangazi.org sitesinde yer verilmemesi kafalarda soru işaretleri oluşturdu. Muhatap almadığımız İlçedeki sözde gazetecinin açıklamaya sadece kendi internet haber sitesinde yer vermesi açıklamanın kimlerin eliyle yazıldığını ve kimlere sipariş haber olarak geçildiği gözler önüne serildi. Diğer medya kuruluşlarında yer almayan açıklama ise neredeyse havada kaldı.

YALAN HABERCİLİK YAPMAYI BİLE BECEREMEDİ
Aynı haber sitesinde İspatlamazsan şerefsizsin diyen sözde teşkilat tarafından yapıldığı söylenen açıklamada; yer alan ifadeler okuyanları kırıp geçiriyor. Ne yazıldığı belli olmayan ifadede şu cümleler yer alıyor “MHP yaptığı yazılı basın açıklamasında bu habere çok sert sözlerle cevap verdi. Yapılan açıklamada, ‘haber sitesinin yaptığı haberi ispatlamaya devam eden´ MHP İlçe Teşkilatı, ‘´İspatlamazsanız şerefsizsiniz ifadelerine yer verdi”.

MHP´LİLER Mİ YAZDI. YOKSA SÖZDE GAZETECİ Mİ?
Kendini savunmak için açıklama yapmak zorunda kalan MHP Medya Birim Başkanlığı, bu kez baltayı taşa vurdu. Basın metnini kendi resmi sayfalarında yayınlamaktan aciz olan kurum yetkilileri basın metni diye adlandırılan açıklamada yer alan bazı cümlelerin hangi ağızdan yazıldığı da ortaya çıktı. Her defasından kendilerine yakışan üslupla hakaretlerini sürdüren sözde gazeteci, 2014 Aralık ayında şahsi hesabından paylaşılan hakaret dolu cümleleriyle kinini kusmasıyla biliniyordu.

AYNI TARZ, AYNI HAKARET, KENDİSİNE YAKIŞANI YAPIYOR
Habercilikten daha çok hakaret dilini alışkanlık haline getiren Her seferinde olduğu gibi rutin sözlerinden olan; ‘İspatlamazsan Şerefsizsin´ diyerek hakaret ettiği habere aşağıdaki eklerle birlikte açıklıyoruz; hakaret küfür ve bel altı gazetecilik anlayışına sahip bu gazeteci şahsiyet MHP ilçe Medya Biriminin gayri resmi başkanı bu gazeteci mi?.  Sorularını akıllara bir kez daha getiriyor

www.sultangazigazetesi.com