haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Perşembe 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cuma 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

MHP´li Özel ; Mafya mı?

28.09.2015 00:00:00

MHP Sultangazi ilçe başkanlığında neler oluyor?

MHP´Lİ ÖZEL; İLÇE BAŞKANI MI? MAFYA MI ?

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkanı ve yöneticileri sosyal paylaşım sitesi Facebook´ta kendileriyle aynı görüşü paylaşmayanlara küfürler, hakaret yağdırıyorlar. İlçe yöneticisinden başkanına kadar vatandaşı adeta tehdit bombardımanı tutan yöneticilerden bazıları, biraz daha ileriye giderek işi ev basma tehdidine kadar getirdiler.

KENDİLERİYLE ÇELİŞİYORLAR!
Yapılan açıklamada yer verilen sözler ise şöyle: ‘Siyasi görüşü ne olursa olsun, vatandaşımızın sorunlarını dinleyerek muhalefet görevimizi yerine getirerek yetkililerin bu sorunları çözmesi için mücadele ettik. Etmeye de devam edeceğiz. Dil, mezhep ayırımı yapmaksızın her zaman halkımızın yanında olduk. Olmaya da devam edeceğiz.. diyen Medya Birim Başkanlığı bu sözleri kendileri yutmuş oldu.

 BU PAYLAŞIMI HAZMEDEMEDİLER 
A.K tarafından paylaşılan, haksızca, hakaret ve tehditler savurdukları o gönderi ise şöyle;“Demekki neymis milliyetcilik vatanini ulkesini her kosulda sevmek onun yaninda olmakmis bizler cumhurbaskanina hakaret eden karaktersizlerden olmadik biz zor gunlerde tek millet olup cumhurbaskaninin yaninda olduk terore karsi tek nefes olduk”.

İŞTE MHP´Lİ BAŞKAN YUSUF ÖZEL´İN GERÇEK YÜZÜ
Farklı siyasi görüşe sahip olan bir Sultangazi´li vatandaş A.K sosyal paylaşım sitesi Facebook´ta kendi görüşlerini paylaştı. MHP ve Ülkücülerin adının dahi geçmediği paylaşıma büyük tepki gösteren MHP´liler A. K´ye adeta linç giriminde bulundular. Vatandaşa ağza alınmayacak hakaret ve küfürler savuran başkan Özel ve ekibinin gerçek yüzü böylece ortaya çıkmış oldu 

VATANDAŞA ‘LAN İT´ DEDİ
İlçe Başkan Yardımcılarından olan Uğur Sağlam: “Eline bayrak üstüne Tişört giymeyle milliyetçilikmi olur LAN it ülkücülere dil uzatma o dilini keser eline veririm it sürüsü gibi toplanıp yalamaya gidiyorsunuz ondan sonra milliyetçiyim diye ortalarda geziniyorsunuz., Milliyetçi harekete kimse dil uzatamaz herkes haddini bilecek haddini bilmeyene haddini bildiririz. Ve bir başka gönderide, Sen laftan anlamıyorsun herhalde ulan *t, g*t*n başın oynamasın akıllı ol” gibi tehditler, ağıza alınamayacak hakaret ve küfürler saydıran MHP ilçe teşkilatı 1 Kasım seçimlerinde hakaret ettikleri halktan nasıl oy isteyecekleri ise merak konusu oldu

 

BAŞKAN ÖZEL´DEN KÜFÜR VE HAKARET
Bunun üzerine MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel ise her şekilde her yere yorum yapmasına rağmen bu sefer özelden mesaj atarak küfürleri hat safhaya çıkardı. Sokakta dahi ağzından küfürler sarf eden Özel: bakalım buna nasıl açıklama yapacak.

 

 

 

LAN *T, ÇAKAL, SENİN GİBİLERİNİN OYU LAZIM DEĞİL!
Haberimizin başında belirttiğimiz gibi yapılan açıklamada yer verilen şu sözlerle: ‘Siyasi görüşü ne olursa olsun ayrım yapmaksızın her zaman halkımızın yanında olduk. Olmaya da devam edeceğiz. Diye belirtilmesine rağmen başkan Özel: özelden attığı mesajda A.K isimli vatandaşa, lan *t, çakal, adresini biliyorum, bir daha da MHP hakkında yorum yazmayacaksın. Senin gibilerinin oyu lazım değil.


“Sen kimsin necisin ne sıfatla her şeye atlıyorsun her şeye zıplıyorsun sen kimsin AK PARTİ Genel Başkanı mısın? Daha bir şey demiyorum ben diyeceğimi dedim. Diyerek tehditlerine devam etti”. Resimlerle yer verdiğimiz haberi yorumlamadan siz değerli okuyucularımızın takdirine bırakıyoruz. Karar sizin, yorum sizin.

www.sultangazigazetesi.com