haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
  • Pazar 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
  • Pazartesi 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

Halk can derdinde Özel şov peşinde

23.09.2015 00:00:00

MHP ,Sultangazi`nin kanayan yarası Taş Ocaklarını anca hatırladı.

Sultangazi’nin Cebeci Mahallesi’nde bulunan taş ocaklarının kaldırılması için yaklaşık 20 yıldır eylem yapan vatandaşları görmezden gelen Sultangazi MHP İlçe Başkanlığı 1 Kasım’da yapılacak genel seçimlere sayılı günler kala tozdan bunalan vatandaşları nihayet hatırladı. MHP’DEN PROVOKASYONA DAVET Mİ?
Sultangazi MHP İlçe Başkanlığı eyleme katılması için bazı kesimleri mesaj ile davet etti. MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel ve MHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Aslan partililerle birlikte eyleme katılan ilçe yönetiminden bazı kişiler halkı kışkırtarak kapatılan tramway yolunu açmamaları istediler. Oyuna gelmeyen eylemciler ise haklı davalarına siyaset bulaştırmak istemediklerini belirterek, MHP’li yöneticilerin isteklerini geri çevirdiler.

MHP’NİN ŞOVUNA HALK ENGELİ
Protesto yürüyüşü esnasında bir kişinin elinde bulunan megafonu isteyen ve MHP’li olduğu iddia edilen şahısların bu isteğini de reddeden eylemcilerin bu tavrı MHP’lilere soğuk duş etkisi yaşattı. MHP’nin ilk kez başkan ve vekil adayı olarak katıldığı eylemin cılız bir katılımla gerçekleşmesi moralleri bozarken, çekilen mesaja rağmen eylemde katılımın az olması bazı çevrelerce halkın oyuna gelmemesi olarak yorumlandı. İŞTE O MESAJ
MHP Sultangazi İlçe Yöneticisi olduğu söylenilen Mesut Şen tarafından çekilen mesajda “Taş ocakları protestosu için Cebeci Sosyal Tesisleri önünde saat 14:00 toplanılacak Mehmet Aslan da katılacak” ifadelerine yer verildi. Yaklaşık 20 yıldır ilçenin kanayan yarası haline gelen taş ocakları sorununu görmezden gelen muhalefet partisinin bu mesajını gören vatandaşlar, seçimler öncesi yapılan bu çağrıyı samimi bulmadıklarını ifade ederek, MHP’nin derdinin sorunları çözme değil, oy avcılığı olduğunu kaydettiler.

www.sultangazigazetesi.com