haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
  • Pazar 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
  • Pazartesi 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

İnstagram, Vine ve Pinterest Sayfalar

19.08.2015 00:00:00

Sosyal medya sayfalarınızı büyütmeniz ucuz ve zahmetsiz bir yolu var. Sadeceon sizi İnstagram, Vine ve Pinterestte zirveye çıkarıyor.

Sosyal ağların her geçen gün biraz daha büyüdüğü bir dünyada yaşıyoruz. İnsanlar her geçen gün biraz daha sosyal mecralara giriş yapıyorlar. Her ne kadar bazıları hala bu dünyalara giriş yapmamış olsalar da bunların genel içerisinde oranları yüzde üç veya beşin üzerine çıkmıyor. Böylesine bir katılım olduğu sektörde az çalışma yapılması beklenemezdi. Bu yüzden de Vine, instagram ve Pinteres gibi platformlar bu alanlara yönelerek ciddi projeler geliştirdiler. Her projenin kendisine göre güzel yönleri ve ayrıcalıklı noktaları bulunmakla beraber her projede de para kazanma sizlere sunuluyor. Tabi bunun için pinterest beğeni satın alma, vine beğeni satın alma veya instagram beğeni kasma işlemlerini biliyor olmanız gerekiyor.


   Pinterest beğeni satın alma ve vine beğeni satın alma işlerini uyguladıktan ve iyi bir kitleye sahip olduktan sonra alacağınız reklamlar ile ciddi gelirler elde edebiliyorsunuz. İnstagram beğeni kasma bunlar arasında belki de en kısa sürede en hızlı etkileşime geçeceğiniz yöntemdir, diyebiliriz.

(Advertorial - Tanıtım)