haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Perşembe 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cuma 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

Dünya evine böyle girdiler

26.07.2015 00:00:00

AK Partiye Amasya Milletvekili Adayı Cesur, Oğlu Mahmut Berat Cesur`u Nisa Demir ile evlendirdi

AK Partiye Amasya Milletvekili Adayı Hasan Ali Cesur Oğlu Mahmut Berat Cesur`u Hüseyin Demir’in kızı Nisa Demir ile çifte düğünle evlendirdi. Amasya gerçekleşen düğünün ardından İstanbul Haliç Kongre Merkezi`nde gerçekleşen 2. Düğünün açılışı kokteyl ile başladı. Gelin ve damadın aile büyükleri konuklarını kapıda karşılayarak büyük bir misafirperverlik örneği sergilediler.
MUHTEŞEM DÜĞÜN
Gelin ve Damat’ın vapurla düğün alanına gelmesiyle birlikte program saat 20;00`da Kuran`ı Kerim Tilaveti’nin ardından sahne alan Kasım Alper Özdemir, Semazenler eşliğinde seslendirdiği şiirleriyle geceyi renklendirdi. Mustafa Demirci, ise seslendirdiği birbirinden güzel ilahileriyle katılımcılarla unutulmaz bir gece yaşatırken, düğün Ahmet Hakkı Turabi’nin seslendirdiği Türk Sanat Müziğiyle  son buldu.
HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ!
Düğün sonrasında kısa bir açıklama yapan Ak Parti Amasya Milletvekili Hasan Ali Cesur, “Oğlumuz Mahmut Berat ile gelinimiz Nisa’nın izdivaçlarını bize gösteren rabbimize binlerce şükürler olsun. Amasya ve İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz düğünlerimizde bizleri yalnız bırakmayıp mutluluğumuzu paylaşan herkese çok teşekkür ederim” diye konuştu.
www.sultangazigazetesi.com