haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Perşembe 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cuma 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Yolları Çok Kolay

6.05.2015 00:00:00

Kırmadan su kaçağı tespiti yapabilen elektro akustik dinleme cihazları sayesinde sorunlarınız kısa sürede kalıcı bir şekilde çözülür.

Kırmadan su kaçağı tespiti elbette ki kurumsal firmalar öncülüğünde yapıldığı zaman sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmektedir. Bunun en büyük sebebi gelişmiş teknolojik cihazları kullanması ve modern yöntemler ile olaylara yaklaşmasıdır. Su kaçağı tespit cihazları ile evinizde herhangi bir farklı nokta kırılmaz. Tüm işlemler sese dayalı dinlemeye yönelik yapıldığından su kaçaklarını bulmak noktasal olarak bulmak kolaylaşır. Buna bağlı olarak da tespit çalışmaları sonucunda onarım çalışmaları hız kazandırılarak ortadan kaldırılır.

Kırmadan su kaçağı tespiti işlemleri sırasında bizlere yardımı olan cihazlar elektromanyetik amfi cihazları elektro akustik dinleme cihazlarıdır. Bu cihazlar su kaçakları olan bölgelerdeki değişik şekilde çıkan su seslerini ayırt ederek işlemlerimizi doğru bir şekilde yapmamıza olanak sağlar. Bu yüzden kırıp dökme gibi eski çalışma yöntemleri kullanılmaz. Kısaca eski çalışmalara göz atarsak sorunların nasıl büyüdüğünü ve içinden çıkılmaz hale geldiğini rahat bir şekilde görebiliriz. Duvarlar fayanslar su boruları kırılmadan su kaçaklarını bulmak imkânsızdı. Bu da işlemlerinin bittiği zaman bu tür tamirat çalışmalarını da yapmanıza neden oluyordu. Haliyle maddi anlamda büyük zarara uğrarken sorunların çözümü de garanti edilmiyordu.

Oysaki aynı hatta iki farklı su kaçağı oluşmuşsa bunlardan sadece bir tanesi yapılarak işlemleriniz kapatılıyordu. Tüm işlemler bitirildiğinde tekrar aynı sorunlar ile karşılaşmanız sizleri maddi manevi kötü etkileyerek sıkışmanıza neden oluyordu. Oysaki gelişen teknoloji yardımı ile su kaçakları problemleri bu kadar karışık bir hale gelmez. Kırmadan su kaçağı tespiti yapabilen elektro akustik dinleme cihazları sayesinde sorunlarınız kısa sürede kalıcı bir şekilde bitirilir. Uzman kadrolarımız su kaçağı tespit ve onarım çalışmaları için sizlerin yanına geldiğinde evinizin her bölümünü kontrol ederek hasarları engeller.

Bundan sonra başlatılan tespit çalışmaları sonucunda su kaçakları kısa sürede bulunur. Uzman ekiplerimize iletilen bilgiler doğrultusun su kaçakları olan nokta dikkatli bir şekilde açılarak onarım çalışmaları yapılır. Onarım çalışmaları hızlı bir şekilde yapıldığında zaman gerekli kontrol işlemleri yapılarak sorunlarınız ortadan kaldırılmış olur. Kırmadan su kaçağı tespiti işte bu şekilde sorunsuz bir şekilde yapılırken sizlerde ek masraflardan kurtulmuş olursunuz.