haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
  • Pazar 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
  • Pazartesi 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

Bostancı Halı Yıkama Fabrikamız İle Temiz Halılar

26.03.2015 00:00:00

Halı temizliğinin istediğiniz standartlarda olması için Bostancı halı yıkama firmamız sizlere halı yıkama hizmet sunmaktadır.

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez parçalarının başında halılar gelir. Birçok çeşit halı insanların beğenisini kazanmaktadır ve insanlar evlerini süsleyecekleri halıları özenle seçmektedirler. Ancak ne yazık ki ev içerisinde en çok kirlenen parçaların başında halı gelmektedir. Sürekli olarak dış etkilere maruz kalan halıların temizliği ise bir hayli yorucu ve zordur. Önceleri insanlar kendi imkanları ile halıları yıkamaya çalışıyorlardı. Ancak bu hem halıların istendiği gibi temizlenmesini engelliyordu hem de halıların deforme olmasına yol açıyordu. Bostancı halı yıkama firmamız bünyesinde bulundurduğu son teknoloji halı yıkama makineleri ile sizlere istediğiniz hizmeti en kısa sürede sunuyor.

Teknoloji İle İstediğini Temizlik

Halı temizliğinin istediğiniz standartlarda olması için Bostancı halı yıkama firmamız sizlere halı yıkama hizmet sunmaktadır. Halı yıkama sektörünün hızla geliştiği günümüzde amacımız halılarınızı ilk gün ki haline geri dönmesine yardımcı olmaktır. Servislerimiz ile halılarınızı evinizden almakta ve belirlediğimiz günde sizlere teslim etmekteyiz. Sizde bu süreç içerisinde halılarınızın işlem durumunu telefon ile kontrol etme şansını elde edebilirsiniz. Firmamızda halı temizleme servisinde kaliteli deterjanlar kullanılarak istenilen hijyene ulaşılmaya çalışılmaktadır. Aynı zamanda profesyonel ekip ve teknolojik cihazlarla da bu durum desteklenmektedir. Halılarınızın önemini bildiğimiz için yaptığımız işlemlerde sadece temizlik işlemleri yapmaktayız ve halılarınızı deforme etmemeye özen göstermekteyiz.

Peki Hangi Aşamalar Uygulanıyor?

Halılarınız servislerimiz ile evinizden alındıktan sonra ilk olarak tozlarından arındırılıyor. Bundan sonra son teknoloji makineler ile yıkanmaya başlanıyor. Evlerde halılara gözle görünmeyen toz ve mikroplarda bulaştığı için burada amaç halıları bu toz ve mikroplardan da arındırmak oluyor. Daha sonra sıkma makinesi ile sıkılan halılar kurutma makineleri ile kurutularak sizlere teslim ediliyor. Bu arada da halılarınızın ilk gün ki hallerine dönmesi sağlanıyor.

Konu Detayları: www.bostancihaliyikamaci.com adresinde.