haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Perşembe 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cuma 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

Daha Kaliteli Fotoğraf için Selfie Çubuğu

26.03.2015 00:00:00

Kullanılması basit Selfie Çubuğu, ülkemizde ki meraklılarını bekliyor.

Çekimlerin artık özçekime dönüşmesiyle birlikte dikkat çeken Selfie Çubuğu `nun şimdilerde çok fazla önem kazandığı ortadadır! Belirlenen kesinliklerle birlikte karşınızda olan Selfie Çubuğunun bu yönelimleriyle birlikte özçekim için ne yönde işe yarar olduğu belirlenmiştir. Kullanılması çok basit olan Selfie Çubuğu için yorum yapan kişilerin bu ürün için düşüncelerini çok hızlı şekilde paylaşması da gerekmektedir.

En çok internet sitelerinde dikkat çeken Selfie Çubuğu için bu süreç içerisinde bu niteliklerle birlikte Selfie çekimleri zevkli olacaktır! Bu yönde adımlarla birlikte dikkat çeken özelliklerle birlikte Selfie Çubuğuna yönelik adımların atılması da çok olasıdır. Birçok kişinin artık internet ortamıyla birlikte dikkat çekilen ürünlerden olan Selfie Çubuğunun fiyatları konusunda araştırmalar yapılmaktadır!

Yapılan araştırmalar sonucunda dikkatli görülebilen Selfie Çubuğu şimdi internet ortamında, web sitelerinde çok ucuz olması normaldir. Genel niteliklerle birlikte Selfie Çubuğunun yönelimlerle birlikte dikkatli görülmesi gereken çok özelliği ortada belirlidir. Bilinen diğer ürünlerin başından gelmesi Selfie Çubuğunun bir aparatında ilerisinde bir özelliğe bürünmesini hızlandırmaktadır.

Kişilerin çekimlerini gerçekleştirme noktasında Selfie Çubuğu ayarlanabilir durumlarla birlikte çok fazla iş görür durumdadır! Birçok kişinin internet, web sitelerinden sipariş verdiği Selfie Çubuğunun çok kaliteli olduğu da anlaşılabilmektedir. Başarılı şekilde tercih edilmesi sebebiyle Selfie Çubuğuna ilgili olmanın Türk gençleri için çok özel olabilmesi ortada belirtilmiştir.