haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Perşembe 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cuma 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

Aradığınız Ne Varsa; Evmanya`da

21.02.2015 00:00:00

Eğer siz de evinizin bir köşesinde, kendiniz için bir keyif alanı oluşturmak istiyorsanız, mutlaka Evmanya?yı ziyaret etmelisiniz.

Belli bir yaşın üstünde olanlar hatırlayacaktır, eskiden evlerimizi, tavandan sarkan bir kablo ve kablonun ucunda amaçsızca sallanan bir ampul ile aydınlatırdık. Ama ne aydınlatma, birbirimizin yüzünü zor görürdük. Sonra hayatımıza, ucunda yüzlerce kristalimsi taş sallanan, temizlerken saç yolduran avizeler girdi. İlerlemeye aç insanlık, bu keşfin ardından, hızla çeşitli model ve boyda ama temizlemesi daha kolay avizeler tasarlamaya başladı. Derken, salonların sadece misafirler için olmadığını keşfeden bizler, köşedeki berjerin yanına bir lambader koyarak, aydınlanma konusunu bir keyfe çevirdik.

Mutlaka bir yerlerde bir lambader görmüşsünüzdür, bir cafede, otelde, bir arkadaşınızın salonunda… Hani şu ahşap yada metal ayakları olan, üzerinde rengarenk bir şapka bulunan, etrafı aydınlatırken de “gel burada huzur var” diye bağıran sevimli ışık saçan.

Eğer siz de evinizin bir köşesinde, kendiniz için bir keyif alanı oluşturmak istiyorsanız, mutlaka Evmanya’yı ziyaret etmelisiniz.  Tabii eğer yaratıcılığınıza güveniyorsanız siz de bir lambader tasarlayıp, köşeye koyabilirsiniz.  Ama önce ayaklar, bazı kablolar, şapka için kullanacağınız bir şeyler falan almanız gerekiyor. Zahmetli değil mi? Hem bu işin uzmanı olan kişilerce tasarlanmış harika modeller, son derece cazip fiyatla satıştaysa bu kadar sıkıntıya değer mi?

Evmanya’da, ciddi ofisler, modern ya da klasik döşenmiş salonlar, cıvıl cıvıl genç odaları için tasarlanmış onlarca lambeder modeli var. Örneğin şapka dahil tüm aksamı metal olanlar ofisinizin havasını değiştirirken, ahşap ayaklı, rengarenk şapkalı bir diğeri okuma koltuğunuzun yanında size ve kitabınıza eşlik edebilir. Eğer bir café sahibiyseniz, uygun köşelere yerleştireceğiniz lambaderler ortama bambaşka bir ambiyans katacaktır.

Şu koşturmaca içinde kendimizi özel hissettiğimiz anlar o kadar sınırlı ki… “Bunu bir lambader mi sağlayacak” dediğinizi duyar gibiyim. Cevabım kesinlikle “evet”. İnanmıyorsanız Evmaya Alışveriş Sitesini ziyaret edin. Modelleri ve fiyatları görün ve kararınızı ona göre verin.

Hazır ziyaret etmişken de diğer ürünlere bir göz atın. Kimbilir belki lambaderinizin yanına harika bir koltuk, kızın odasına gökkuşağı renklerinde bir perde ya da mutfak için ne zamandır istediğiniz çatal-kaşık takımını bulursunuz.