haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Perşembe 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cuma 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

Slazenger ve Merrell Marka Ayakkabı Modelleri

20.02.2015 00:00:00

Slazenger markası daha çok saat alanında faaliyet göstermekte olan bir firmadır

   Slazenger markası daha çok saat alanında faaliyet göstermekte olan bir firmadır. Ancak bugünlerde firmaların sınırlarını zorladığı bir ortamın varlığından bahsedecek olursak uluslar arası camiada etkin bir rekabeti sağlamak için ürün yelpazelerini ne denli geliştirdiklerine de şahit oluruz. Bu anlamda daha fazla gelir kalemi elde etme amacında olan firma yöneticileri tarafından takınılan bu tavır Slazenger ayakkabı modellerinin de http://www.ayakkabionline.com/slazenger-ayakkabi-modelleri ortaya çıkmasına neden olmuştur.

   Özellikle bu tarz markaların bir siteye toplandığı ve bu şekilde tüketiciler ile buluşturulduğu günümüzde online ayakkabı modelleri şeklindeki platformlar da meydana gelmektedir. Merrell ayakkabı modelleri şeklindeki seçeneklerin
online ayakkabı modelleri adı altında sergilendiği bu platformlara üye olmadan giriş yapabilmeniz de bu platformları çekici kılan başka bir noktadır. Sizler de Merrell ayakkabı modelleri gibi markaların toplandığı bu platformlara günün her saatinde ekstra bir masrafa katlanmadan anında ulaşabilir ve seçtiğiniz ürünü birkaç gün içerisinde sahip olabilmenize imkan verecek satın alma işlemini anında yapabilirsiniz.