haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
  • Pazar 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
  • Pazartesi 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

İnce Tip Palet Çetin Palet`te

17.02.2015 00:00:00

Birkaç örnekle palet kullanım alanlarını sıralayalım. Paletlerin üretimi ile iş dünyasında büyük bir yankı uyanmıştır.

İş dünyasının gelişimde olduğu son dönemlerde işletmecilerin yardımcı materyaller kullanmaları çok doğal bir eylem. İnsan gücünü düşürmek adına kullanılan bu yardımcı materyallerden en önemlilerinden bir tanesi paletlerdir. Palet birçok alanda kullanılmaktadır. Fabrikalarda, marketlerde, depolarda ve birçok alanda işletmecilere destek olmaktadır. Talebin bu denli yoğun olması ister istemez ticari sektöre dönüştürmüştür. Birçok palet üreticisi ve satıcısı bu alanda hizmet vermektedir.

                Palet kullanım alanları;

                Birkaç örnekle palet kullanım alanlarını sıralayalım. Paletlerin üretimi ile iş dünyasında büyük bir yankı uyanmıştır. Yaptığı işlere göre maliyetleri oldukça düşük olan paletler birçok alanda insan gücünü düşürmektedir. Güvenli bir çalışma alanı oluşturmaya da büyük ölçüde yardımcı olmuştur. Otomotiv, gıda, tekstil gibi birçok sektörde paletler kullanılmaktadır. İnce tip paletler tekstil alanında kullanılmaya uygun palet cinsidir. Üretilen mallara yardımcı elementler kullanılırken üretim hattına paletler aracılığı ile taşınırlar. Kullanım alanları oldukça geniş olan paletler üreticiler açısından büyük kolaylık ve tasarruf sağlamıştır.

Paletler kullanım alanlarına göre birçok gruba ayrılırlar. Taşıyacağı ağırlıklara, ne şartlarda taşınacağına ve hangi şartlarla taşınacağına göre gruplanır. Örneğin hafif yükler taşınacaksa kâğıtçı paletleri en uygun seçim olur. www.cetinpalet.com Bu sadece palet çeşitlerinden bir tanesidir. Yıllardır sektörde başarılara imza atan Çetin Palet Firması’nın tüketiciye sunduğu sayısız ürünü mevcut. Bunlardan bir tanesi de ince tip palet ‘tir.

İnce tip palet ‘ler hafif yükleri taşımak amacıyla imal edilmektedir. Boyutları isminden de anlaşılacağı gibi ince olarak üretilmişlerdir. Sık kullanılan palet çeşitlerinden bir tanesidir. Yurt içi ve yurt dışı taşımacılıkta kullanılır.

Sizin ticari anlayışınızın bir parçası olmaktan onur duyarız. Aynı zamanda ince tip palet ürünlerine, maliyetlerinizi düşürmek adına 2. el palet olarak da sahip olabilirsiniz.