haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Pazartesi 20 °C / 15 °C Güneşli
  • Salı 20 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Çarşamba 18 °C / 13 °C Parçalı bulutlu
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

Anında Su Kaçağı Tespiti

18.01.2015 00:00:00

Eğer ki evinizde yada dükkanınız da su kaçağı yaşıyorsanız bunu anında tespit etmeniz çok öenmlidir.

Son yıllarda evlerde yaşanan en büyük sorunlardan bir tanesi de hiç kuşkusuz su kaçaklarıdır. İlk başlarda önemsiz gibi görülen bu kaçaklar ileride daha büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu nedenle sizde su kaçaklarını önlemek için Su kaçağı tespiti hizmeti sunan firmamız ile iletişime geçmeli ve bizden bu konuda yardım istemelisiniz. Bu sayede bina ve yapılarda meydana gelen su kaçakları anında tespit edilecek ve gerekli olan tüm önlemler alınacaktır.

Uzun bir süredir bu alanda hizmet vermekte olan firmamız sizler için en iyi hizmeti sunuyor. Özellikle teknolojinin de getirmiş olduğu yenilikler sayesinde Su kaçak tespiti yapılırken teknolojik ve hassas cihazlar kullanılmakta ve su kaçakları bu sayede tespit edilmektedir. Kaçaklar hangi yapının içinde olursa olsun kullandığımız cihazlar sayesinde bu kaçaklar tespit edilecek ve kalıcı önlemler alınacaktır.

Firma olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti son derece önemlidir. Bunun içinde son yıllar su kaçaklarını kırmadan tespit ediyoruz. Özellikle kullanmakta olduğunuz cihazlar hassas ölçümler ve tespitler yapabildiği için duvarın içinden sızan suyun yeri tespit edilmekte ve bu sayede tüm duvarın kırılmasına gerek kalmadan kaçaklar teker teker tespit edilmektedir. Kaçağın olduğu nokta tespit edildikten sonrada sadece ufak bir delik açılarak bu noktadaki hasarlı boru onarılmakta ve tekrar duvar eski haline döndürülmektedir. Bu sayede de yapı görsel açıdan zarara uğramamaktadır.

Bize ulaşın : protesisat.com