haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
  • Pazar 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
  • Pazartesi 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

Deniz Seki İsyan Etti!

18.12.2014 00:00:00

Deniz Seki: Buradan çıkmam lazım, yoksa çürürüm!

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan yakalanarak cezaevine gönderilen Deniz Seki yaşadıklarına isyan etti. Cezaevinden çıkmak istediğini yoksa çürüyebileceğini aslında burda olmaması gerektiğini adletli bir yargılama yapılması gerektiğini açıkladı...

Ünlü şarkıcı isyanlarda: "Benim buradan çıkmam lazım, yoksa çürürüm" `OLMAMALIYIM` Uyuşturucudan ikinci kez hapse giren Seki, Esin Övet`e konuştu: "Normal yargılama istiyorum. Ben burada olmamalıyım."

Habertürk`ten Esin Övet, Deniz Seki `yi cezaevinde ziyart etti. "Salı sabahı saat 09.50’de Özgür Aras’ın arayıp “Deniz Seki seninle görüşmeyi kabul etti” dediği zaman içimdeki heyecanı anlatamam. Çok uzun zamandır bu haberi bekliyordum. İnsanın 20 yıldır tanıdığı kişiyi ilk kez görecekmiş gibi olma duygusunu da size anlatamam. Değişik duygular içindeydim. Ve tabii hemen harekete geçtim." diyen Övet`in o söyleşisi...
 
Burada her gün makyajımı yapıp ruj sürüyorum. Koğuştaki kadınlara da rujlarını mutlaka sürmeleri gerektiğini söylüyorum. Bırakmıyoruz kendimizi.
 
‘SADECE ANNEMİ ARIYORUM’
 

Haftada bir gün telefon iznim var. Onu da annemi arayarak kullanıyorum. İlk dakikalarımız karşılıklı ağlayarak geçiyor. Sonra hal hatır soruyoruz.
 
`BURADA HERKES EŞİT’
 

Burada kimse sanatçı Deniz Seki’yi tanımaz. Cezaevinin kapısından girdin mi her şey biter. Herkes eşit. Kimsenin bir ayrıcalığı yok.
 
‘KİTABIM ÇIKACAK’
 
Kitap yazmaya başladım. İkinci defa cezaevine dönmemin bir nedeni var bence. İlkinde şarkılar çıktı, şimdi de kitap çıkacak. Kendimi yazıyorum.
 
‘KİTAPLARIMA RAF YAPTIM’
 
Etrafımı güzelleştiriyor, yatağımı, başucumu şekillendiriyorum. Perde yapıyorum, kitaplarım için de raf yaptım. O kadar çok kitabım var ki.
 
‘BİR TEYBE İHTİYACIM VAR’
 
Sezen`in dediği gibi burayı verimhaneye çevirmem için bir teybe ihtiyacım var. Şarkı üretmem için teyp olmalı. Bakanlığa yazı yazdık, bekliyoruz.
 
‘ÖLDÜM, KENDİMİ İZLİYORUM’
 

Öldüm de öbür dünyadan kendimi izliyor gibiyim burada. Duruyorum, öylece duruyorum. Kalem ve kâğıtla daha dün barıştım.
 
‘İNGİLİZCE ÖĞRENİYORUM’
 
Sağlığıma dikkat ediyorum. Onun dışında İngilizce dersleri alıyorum. Ameliyat olduktan sonra da keman derslerine başlayacağım.