haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
  • Pazar 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
  • Pazartesi 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

Destek Ziyaretleri Bitmiyor !

17.12.2014 00:00:00

Sultangazi Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’ı bugün birçok kurum, dernek ve parti kolları  makamında ziyaret etti. Ak Parti İlçe binası bugün birçok kişiyi ağırladı.Civan ve yeni Yönetim kurulu üyeleri ziyaretçilerle özel olarak ilgilendi.

 

 İMH Mevlana Vakfı

İMH Mevlana Vakfı Başkanı Selami Saruhan ve Dernek Yöneticileri Dağlara hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Mevlana Vakfı OGEM Projesini ve Vakfı’ın yaptığı projeleri anlatarak Civan’dan destek istedi. Saruhan’ Özlenen gençlik projemizi kısa zamanda sizinde desteğinizle yaymak ve büyütmek istiyoruz.Sizin başkan seçilmeniz bize bir umut oldu.Bu konudaki hassasiyetinize dayanarak desteklerinizi istiyorum.

 

‘DERDİMİZ ORTAK İŞİMİZ ÇOK’

 

Saruhan ‘Sultangazi ilçemiz için eğitim ve kültürel anlamda birçok projeler üretiyoruz.Kurum olduğumuzdan  gelen destekler sınırlı oluyor ama sizin de destek vermeniz bize onur verecektir.Projelerimizle Sultangazi’de model olduk. Daha da güzel şeyler yapmak istiyoruz. Allahın izniyle özlenen erdemli gençliği Sultangazi’de görmek istiyoruz.Görevinizde başarılar diliyorum. Allah yardımcınız olsun.


 

Hazret-i Yunus Camii Kuran Kursu Yaptirma Ve Yaşatma Derneği


Esentepe Mahallesi Hazret-i Yunus Camii Kuran Kursu Yaptirma Ve Yaşatma Derneği Başkanı Şevket Önül Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’ı makamında ziyaret etti. Önül’ Sayın Civan’ın başkan olması bizi çok mutlu etti.Görevinde başarılı olacağına ve güzel şeyler yapacağına inanıyoruz. Bize düşen görevide yapmaya hazırız.Esentepe Mahallesi olarak her zaman arkasındayız.Allah yardımcı olsun yeni görevi hayırlı olsun.’dedi.


Sultangazi Ak Parti Kadın kolları  ve Mahalle Başkanları Ak Parti İlçe Başkanı Olan Suzan Dağlar Civan`ı makamında ziyaret etti ve tebriklerini iletti.
Suzan Dağlar Civan ziyarete gelen herkesle yakından ilgilendi. Destekleri için herkese teşekkür eden Civan’İyi bir ekiple çalışıyorum.Bizden istenilen her şeyi yapmaya hazırız.Sağlam bir kadroyla yolumuza devam ediyoruz.Yapılan projeleri ve dernek faaliyetlerini yakından takip ediyorum desteklerimi esirgemeyeceğim. Destek veren herkes den Allah razı olsun.’dedi.