haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Pazartesi 20 °C / 15 °C Güneşli
  • Salı 20 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Çarşamba 18 °C / 13 °C Parçalı bulutlu
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

ÇANDEF`den Civan`a Ziyaret

14.12.2014 00:00:00

ÇANDEF SUZAN DAĞLAR CİVAN`I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

ÇANDEF Genel Başkanı Zekeriya Açıkgöz ve ÇANDEF Yönetim Kurulu Üyeleri hemşehrileri ve Sultangazi Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’ı makamında ziyaret etti.

 


Suzan Dağlar Civan’ın İlçe Başkanlığına seçilmesinden dolayı mutlu olduklarını belirterek desteklemek amacıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Çankırılılar olarak Civan ‘dan gurur duyduklarını ve yaptıklarından dolayı Çankırılılar adına onu verdiğini dile getirdi.

ÇANDEF Genel Başkanı Açıkgöz; ‘Sayın Civan başkanlığa seçilmeden öncede Çankırı adına bir çok görevde bulundu. Şimdide Çankırıların yoğun olduğu Sultangazi ilçemizde başkanlık yaparak bizi çok onurlandırdı. Halkımız adına güzel şeyler yapacağına ve farklı olduğunu göstereceğine inanıyoruz .

‘Civan bizim onur kaynağımızdır ’

 

Civan’ın güçlü bir kişiliği olması ve güler yüzüyle bizleri temsil etmesi gurur kaynağımızdır . Başörtülü bir bayanın ilk defa İlçe Başkanı olmasıda ayrı bir mutluluktur, onurdur bizim için ‘dedi. Sultangazi’nin yeni yeni büyüdüğü, geliştiği bu dönemde Civan’ın başkan olması çok büyük katkı sağlayacaktır. Bizlerde ÇANDEF olarak Çankırılı kardeşimiz Suzan Civan Dağlara destek vermekten onur duyacağız. Başarılarının daim olmasını , Sultangazi için yararlı ve güzel şeyler yapmasını temenni ediyorum.’dedi.

ÇANDEF Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ağırlayan Suzan Dağlar Civan konuklarıyla tek tek ilgilenerek desteklerini istedi.Özellikle Çankırılı hemşehrilerinin desteklerinden dolayı memnuniyetini ve mutluluğunu dile getirdi.

ÇANDEF tarafından Civan’a plaket ve çiçek hediye edildi.