haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Perşembe 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cuma 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

İş Yerleri Daha Fazla Kazancı D-smartla Yakalayın

10.12.2014 00:00:00

D-smart tarafından sunulan bu avantajlı kampanyalardan haberdar olamk isterseniz internet üzerinde Yeni abonelik sitesi olan yeniabonelik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Televizyon dünyasında dijital yayıncılık ile yeni bir dönem başladı. Pek çok insan da daha özel ve istediği tarzda programları TV ekranında görebilmek için dijital yayın platformlarına abone olmayı tercih ediyor. Normal udu kanalları yanında daha fazla kanal, daha fazla sinema, daha fazla dizi demek olan bu yayıncılıkta ticari işletmeler için de özel seçenekler bulunuyor. Özellikle Avrupa Kupası futbol mücadelelerinde izleyicilerin isteklerini yerine getirmek isteyen ve müşterilerine bu yayınları izleterek kazanç elde etmek isteyen işletmeler ticari paketlere üye olarak gelirlerini katlayabiliyor.

Bazı insanlar evde bulunan TV’den aldığı yayınları yerli görüyor. Bu sebeple belki de eşi, ailesi nedeni ile izlemekte zaman yada fırsat bulamayacağı futbol, spor müsabakaları için ayrı bir ücret ödemek istemiyor. Bazı kişiler ise, bu tarz müsabakaları izlemek için dostları ile kalabalık bir ortamda bulunmayı tercih ediyor. İçkili yada iççisiz bu ortamı sağlayan pek çok mekan bulunuyor. Özellikle D-smart tarafından sunulan ticari paketler iş yerlerine bu olanağı veriyor. Daha kalabalık bir ortamda, dostlar ile beraber bu heyecanlı mücadeleleri izlemek isteyenler de bu işyerlerine özellikle maç saatlerinde gidiyor. Bu iş yerlerinin, özellikle Avrupa Kupası mücadelelerinde daha fazla müşteriyi ağırladığını söylemek mümkündür. Bu nedenle belki ticari pakete sahip olmayı düşünenleri ilk başta verilecek ücret korkutsa da, daha sonrada misli ile elde edeceği kazanç fazlası ile üyeliği işletme için faydalı hale getirmektedir. Bu sebeple; özellikle lokanta, bar, cafe gibi yerlerin üye olmaları ayrı bir kazanç kapısını açacaktır. Avantajlı kampanyalar ile Türkiye’ye bu hizmeti sağlayan D-Smart, bazı iller için %12 oranında indirim fırsatı da veriyor. Bunun yanı sıra %7 oranındaki indirim de dernek, lokal ve spor tesislerine sağlanıyor.

Eğer D-smart tarafından sunulan bu avantajlı kampanyalardan haberdar olamk isterseniz internet üzerinde Yeni abonelik sitesi olan yeniabonelik.com adresini ziyaret etmeniz sizi avantajlı konuma getirecektir. Fazla uğraşmadan, sadece abonelik için iletişim bilgilerinizi bırakarak dahi işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz. Bu büyülü yayıncılık platformuna üye olmak isteyenler site üzerinden daha hızlı ve kolay aboneliklerini yaptırabiliyor.