haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
  • Pazar 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
  • Pazartesi 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

Demonte Konteyner ile Kolay Taşınabilir Yaşam

2.12.2014 00:00:00

Demonte Konteynerler pek çok alanda pratik çözümler sunmaktadır. Konteyner çeşitli boy, genişlik ve yükseklikte, soğutmalı, havalandırmalı, üstü açık, dökme yük için vb. tipleri bulunur.

Demonte Konteynerler pek çok alanda pratik çözümler sunmaktadır.Konteyner çeşitli boy, genişlik ve yükseklikte, soğutmalı, havalandırmalı, üstü açık, dökme yük için vb. tipleri bulunur; gemi, uçak, tren ve kamyonla taşınabilir. Konteyner firması olarak, satılık konteyner ve kiralık konteyner sektöründe öncü firma olma yolundayız. Kiraladığımız her çeşit konteyneri sıfır olarak imal etmekteyiz,müşterilerimize yeni olarak sunmaktayız.Kullandığımız teknolojiyi her geçen gün geliştirme çabasındayız. Konteynerlerimızın depreme dayanıklı ve uzun ömürlü olması, ayrıca paslanma sorunu olmaması ve ekonomik olmasından dolayı tercih edilme sebebidir. Estetik tasarımı ve kulllanım kolaylığ ile bütün mekanlar için konteyner çözümlerimiz bulunmaktadır. Dayanıklı metal yapı, izole edilmiş duvar panelleri ile öne çıkan konteyner seçeneklerimizin tamamı su ve elektrik tesisatları ile uyumlu bir yapıdadır.

Yüksek kaliteli, hızlı olması ve paket konteyner olmasi nakliyeden dolayi maliyet tasarufu sağlayan çok adetli konteynerleri düsük maliyete sevk edilir. Çok kısa bir sürede fikrinizi istediğiniz şekle dönüştürebilir.Deneyerek yeni tasarımlar kurabilirsiniz.Demonte Konteynerler okadar çok avantaja sahip olmamızı sağlıyor ki demonte konteyner seçmemek için hiçbir neden bırakmıyor. Demonte konteynerler poliüretan sandviç panelli vidalı ve geçmeli sistemle üretilmekte olup bir defada çok daha çok sayıda konteyneri sevk imkanı verir. Hazır konteynere göre nakliye açısından oldukça ekonomiktir. Kaynaksız vidalı sistem teknolojiyle üretilen demonte konteynerler mükemmel kalite ve poliüretan sandviç panelli 40 dansite izolasyonlu olarak üretilmektedir. Demonte konteynerler fabrika üretimi sonrası kurulacak il veya ülkeye sevk edilerek uzman montaj elemanlarımız kontrolünde kurulumu yapılmaktadır. Demonte konteynerler şantiye ortamlarında, fabrika ve satış ofislerinde, uluslar arası organizasyon yapılarında ve bir çok alanda güvenle kullanılmaktadır. Vidalı sistem özelliğiyle bir başka mekana sevk edilerek kurulum imkanı sunar, bu yönüyle de ekonomik çevreci konteyner modelidir. Çevreci olması büyük avantajdır.

Demonte konteynerlerin montajı çok basittir. Demonte konteyner taşıma ve tekrar sökülüp depolama açısından büyük avantaj sağlar. Demonte konteynerlerde kullanılan malzeme genelde sandviç panel oldugu için ısı yalıtımı çok üstündür. Demonte konteynerlerin imalat sürecinde İSO ve TSE belgeleri bulunan malzemeler tercih edilir. Üst üste ve yan yan yada birleşik montaj yapılabilme ve kullanım üstünlükleri vardır

Demonte Konteynerler tekrar tekrar sökülüp takılabilir yeniden tasarlanabilir. Demonte Konteynerler söküldükten sonra kullanılmayacaksa istif edilerek bir yere kaldırılabilir ve cok az bir alan kaplar. Demonte Konteynerlerde kullanılan baglayıcı vidaların ve somunların montajı cok basittir. Kaynaksız ve basit olması bize hem zaman kazandırır hemde sökümünde kolaylık sağlar.

Özellikle şantiye alanlarında kullanılan bu yapılar sayesinde sizler de şantiyenizde büyük ve şık bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Konteynerler sayesinde yalnızca barınma sorunları değil; mutfak ve tuvalet gibi temel ihtiyaçlarınıza yardımcı olacak alanlara da sahip olabilirsiniz. Kullanışlı yapısı ile gelişmiş bir ev düzeni yaratabilmek mümkün özellikle aylarca aynı bölgede çalışan personel için demonte konteynerler en özel ürünlerdir.