haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
  • Pazar 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
  • Pazartesi 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

Karmod Güvenlik Kabinleri

2.12.2014 00:00:00

Üstün güvenlik isteyen bölgelerde genellikle bina girişi veya bahçe girişinde bulunan ve çoğunlukla beyaz renkte olan kabinler güvenlik kabinleridir.

Üstün güvenlik isteyen bölgelerde genellikle bina girişi veya bahçe girişinde bulunan ve çoğunlukla beyaz renkte olan kabinler güvenlik kabinleridir. Bu kabinlerde yer alan güvenlik görevlileri kendileri için gerekli olacak tüm elektronik ve diğer eşyaları ile rahatça görev yapabilecek bir kabine sahiptir.  Ayrıca bu kabinleri bazı bölgeler danışma kabini olarak da görebilirsiniz. Güvenlik kabinleri kullanılacak mekânın özellik ve boyutlarına ayrıca kişilerin isteğine uygun olacak ebatlarda ve iç donanımlarda üretilmektedir. Ayrıca bunların dışında her yerde görülen ve ideal olan standart güvenlik kabini sistemleri de mevcut bulunmaktadır.

Güvenlik kabinleri üretimleri arasında yer alan Standart Kabin modelleri genellikle 150x150 ebattan başlayıp 270x750 ebatta 20 metrekareye varan ölçülerde kapalı ve kullanışlı mekânlar sunulmaktadır. Standart güvenlik kabinleri kapıdan pencereye, elektrik tesisatından aydınlatma armatürlerine, zemin döşemesine kadar her türlü detay düşünülerek kullanıma hazır sevk edilmektedir. Genellikle teknolojik bant üretim sistemiyle imal edilen standart güvenlik kabinleri yüksek izolasyona sahip olmaktadır. Kullanılan her türlü mekânda güvenli kullanım özelliğine sahip olan yapılardan oluşmaktadır. Kullanılan güvenlik kabinleri koku yapmaz ve içinde barındırdığı insana konforlu bir yaşam ve çalışma mekânı sunar. Güvenlik kabin modelleri üretiminde uzman tasarım ekipleri ergonomik olarak tasarlanmış olup kabin fiyatları açısından çok ekonomiktir. Modüler hafif yapısıyla güvenlik kabinleri kolayca taşınabilir ve başka mekânlara transfer edilebilir. Buna rağmen kullanıldığı yerde sağlam yapısı ile kullanıcıları tarafından tam not alır. Standart güvenlik kabinleri güvenlik kulübesi olarak, bekçi kabini, büfe kabini, ekmek satış kabini, inşaat kabini, bilet ve kart satış noktası kabini gibi birçok amaç için yaygın olarak kullanılma özelliğine sahip ürünlerdir. Standart kabin modellerinin tamamı stokta bulunduğu zaman hemen sevk edilebilme özelliğinde pratik ve kolay yapılardan oluşmuştur.  Ayrıca güvenlik kabinlerinin bir başka tipi ise geniş kabinlerdir. Geniş yaşam Kabini modelleri tam fabrika üretimli yapılan ürünlerdir. Ayrıca kolay ve ekonomik nakliye avantajları düşünüldüğünde demonte yerinde kurulumu özelliğinde de üretilip hizmete sunulabilecek bir üründür. Yerinde montaj geniş kabinlerde çok rahat yapılabilmekte ve uzman eleman desteği verilmektedir. Demonte modüler güvenlik kabinleri özellikle çok adetli kabinlerde ciddi oranlarda nakliye fiyatı tasarrufu sağlamaktadır. Bu özelliği hem kolay taşıma hem de kolay kurulumu ile kullanıcılara rahatlık sağlamaktadır. Geniş güvenlik kabin modellerinde en veya uzunluk olarak genellikle 270’i aşan ölçülerdeki kabin üretimleri geniş kabin olarak adlandırılır. Demonte sistemine sahip olup 80 metrekarelere varan ölçülerde geniş kabin üretimi isteğe göre yapılmaktadır. Farklı ölçülerde hazırlanan geniş kabin modellerinin içerisinde oda ve wc gibi özel bölmeli planlarda üretim yapılma imkânına sahip olan bu güvenlik kabinleri özellikle son zamanlarda çok fazla tercih edilmektedir. Aynı zamanda bu geniş güvenlik kabinlerinde standartların üzerine çıkarılmak istenirse yine müşterinin de isteği doğrultusunda iki oda, wc duş, iki odalı veya tek odalı gibi fonksiyonel ve rahat kullanımda birçok kabin modeli üretimi bulunmaktadır.

Güvenlik kabinleri kullanım alanları büyük işletmeler, fabrikalar, hastaneler, okullar, siteler, park veya bahçelerde önemli yere sahip olan özel üretim parçalarıdır. Ayrıca satış ofisi kabini, ofis kabini, şantiye kabini, yatakhane kabini, yemekhane kabini, seminer salonu kabini olarak karşınıza çıkabilir. Bu bakımdan son derece kaliteli ürünlerden yapılmakta güvenlik kabini içerisindeki görevlinin her mevsim rahatça içeride görev yapmasını taşıyabilecek kapasite ve konforda olması gereken parçalardır. Genellikle resmiyeti simgelemek amacı ile beyaz renk kullanılır. Bunlar güvenlik kabini veya danışma kabini olarak karşınıza çıkmaktadır.