haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
  • Pazar 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
  • Pazartesi 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

Öğretmenler Günü Unutulmadı !

27.11.2014 00:00:00

Öğretmenler Günü Buluşması Sultangazi Belediyesi, “24 Kasım Öğretmenler Günü” dolayısıyla eğitimcileri bir araya getirdi. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay,

 “Öğretmenlerimiz, çocuklarımızı yarınlara hazırlayarak ülkemizin geleceğinin şekillenmesinde önemli görevler üstlenmektedirler” dedi.
 Sultangazi Belediyesi, “24 Kasım Öğretmenler Günü” nedeniyle eğitimcileri buluşturdu. Sultangazi Belediyesi Düğün Salonu’nda düzenlenen programa Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir, okul müdürleri ile öğretmenler katıldı. Programda konuşan Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz, öğretmenlerin gününü kutlayarak, başarılı bir eğitim dönemi geçirmelerini diledi. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, öğretmenlerin toplumun her kesiminde sevilen ve saygı duyulan bir görev yaptıklarını söyledi. Başkan Altunay, şunları söyledi:
`Öğretmenler Öğrenciler İçin İkinci Ailedir.`
“Gelecek nesillerimize ışık olan, eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyen öğretmenlerimiz; çocuklarımızı yarınlara hazırlayarak ülkemizin geleceğinin şekillenmesinde önemli görevler üstlenmektedirler. Bir öğretmen öğrencisinin her şeyidir. Bazen acısını dindiren, bazen kırılan kalplerini onaran annesi, babasıdır. Öğretmenlerimiz her zaman ufkumuzu açan yol haritalarımız olmuştur. İnsan yetiştirmek gibi ulvi bir görevi yerine getiren öğretmenlerimize gönülden teşekkür ediyoruz.`

” Programda söz alan İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir, şair Sezai Karakoç’un Sürgün Ülkeden Başkentler Başkenti’ne isimli şiirini okuyarak öğretmenlerin gününü kutladı. Gecede sahne alan sanatçı  Tarkan Öngen, Türk Sanat Müziği’nin sevilen eserlerini seslendirdi.