haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Perşembe 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cuma 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

`BİRLİK`TE MEDENİYETE`

26.11.2014 00:00:00

Birlik Vakfı`nın bu haftaki konuğu Hüseyin Avni Mutlu.

Birlik Vakfı Genel Merkez bünyesinde yer alan Yerel Yönetimler Kulübü`nün düzenlemiş olduğu Yerel Yönetimler Akademisi kapsamında  her 15 günde bir  birbirinden değerli isimler ile söyleşiler gerçekleştiriliyor.

      BİRLİK`TE MEDENİYETE mottosuyla yola çıkan Birlik Vakfı YEREL YÖNETİMLER KULÜBÜ; Yeni Türkiye`de yerel yönetim anlayışına yönelik proje ve çalışmalarının yanı sıra, günümüzde yerel yönetimlerin mevcut sorunlarına çözüm odaklı yaklaşımları, bünyesinde gerçekleştirdiği söyleşilerde de konu ve konuklarıyla dikkatleri çekiyor.

      İdrak, ihya, inşa ve tevarüs süreçleri kapsamında şehrin felsefesine vâkıf, insana ve şehre dokunabilen, çağa uygun dünya şehirlerinin oluşumunda rol oynayabilecek ideal bir yerel yönetim anlayışının oluşmasını hedefleyen  Birlik Vakfı YEREL YÖNETİMLER KULÜBÜ`nün bu haftaki konuğu Sayın Vali Hüseyin Avni MUTLU ile söyleşi gerçekleştirilecektir.