haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Pazartesi 20 °C / 15 °C Güneşli
  • Salı 20 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Çarşamba 18 °C / 13 °C Parçalı bulutlu
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

Altan`dan Nezaket Ziyareti

25.11.2014 00:00:00

Altan’ STK’larla İşbirliğine Hazırız

Yeni kongreyle göreve atanan  Sofular Derneği  Başkanı Ayhan Tuncer dernekte gerceklestirdiği toplantıda İSEDER Başkanı Ramazan Altan’la STK’larla ilgili görüs alısverişinde bulunuldu. Yönetim üyelerinin tam kadro katıldığı toplantıda konusan Ayhan Tuncer ‘ Başta iİcemizin vatandasları olmak üzere Sultangazi’deki hemserilerimizi sosyal, kültürel ve ekonomik açıdan gelisimlerine katkıda bulunmak için bir çalısma programı hazırladıklarını ifade ederek bu programın uygulanması için deneyimli insanlarla iştişarelerde bulunmak istediklerini söyledi.

İlk Yönetim kurulu toplantısını geçekleştiren Sofular Kasabası Derneği toplantının onur konuğu olan Ramazan Altan’la birlikte sıcak bir sohbet eşliğinde konuşmalar gerçekleştirdi. Sofular Kasabası Derneği 1987’den beri hizmet veren 30 yıllık bir geçmişi olan ve derneğe gönül veren yöneticileriyle birlikte halen projelerine devam etmektedir. Sofular kasabası Derneği yönetim kurulu başkanı ‘500 civarında dernek potansiyelimiz vardır.Sultangazi’de hemşerilerimizin çoğunlukla olmasından dolayı  burada da hizmet veriyoruz.Derneğimizin amacı Sofular Köyü halkını bir araya getirerek birlik beraberlik içinde gönüllü olarak her konuda yardım verebilmektir.

‘İyi bir nesil için gençlerimizin eğitimine tam destek veriyoruz’

Tuncer ‘Asıl amacımız iyi bir nesil yetiştirmek olduğundan eğitime tam destek veriyoruz. 40 yüksek öğretim fakültesi öğrencilerine burs veriyoruz ve gençlerimizin yanında olarak onlara destek oluyoruz.’dedi.
Ramazan Altan ’Yaptıklarınızı ve uygulayacaklarınızı takdir ediyorum. Biz İSEDER olarak her türlü yardımı yapmaya hazırız ‘diyerek düşüncelerini belirtti.