haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Perşembe 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cuma 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

Komisyondan Teşekkür Mesajı

23.11.2014 00:00:00

Engelliler Komisyonu Atım ile son kez buluştu.
 Sultangazi Engelliler Komisyon Başkanı M. Hanifi Emre, bu dönem Sultangazi AK Parti İlçe Başkanlığından ayrılan Av. Murat Atım ile kahvaltıda buluştu. Son kez kahvaltı programında engelli ve diğer komisyon üyeleriyle bir araya gelen Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Av. Murat Atım, 7 Aralık 2014’de ilçe başkanlığı koltuğunu en yakın çalışma arkadaşı Suzan Dağlar Civan’a bırakacak. Son kez bir kahvaltı programında bir araya gelen engelliler komisyon üyeleri, Av. Murat Atım’a yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür etti.
Murat Atım’a Teşekkür Konuşması
 Engelliler Komisyon Başkanı M. Hanifi Emre şunları söyledi. “Uzun yıllardan beri uyum içerisinde birlikte çalıştığım Av. Murat Atım’a huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Siyaset arenasında kendisinden çok şeyler öğrendiğim, yol arkadaşlığı yapmaktan gurur ve onur duyduğum Av. Murat Atım’ın aramızdan ayrılışı bizleri üzmüştür. Ancak partimizin çok daha önemli yerlerinde ulvi görevler alacağına olan inancım tamdır. Ben bundan önceki çalışmalarından dolayı sayın başkanıma teşekkür ederken yeni görevinde de başarılar diliyorum” dedi. Daha önce STK ve İş adamları komisyon başkanlığı yapan şimdi AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi olan Yunus Akkuzu, şunları söyledi. Uzun yıllar birlikte yol arkadaşlığı yaptığım, Sultangazi ilçe başkanlığından ayrılıp başka görev ve sorumluluklar üstlenen Sayın İlçe Başkanım Av. Murat Atım’ı her zaman saygı ve sevgiyle hatırlayacağız. Tarafımıza verilen tüm görev ve sorumlulukları layıkıyla yerine getirdiğimiz inancındayım. Sayın Av. Murat Atım’ın bize öğrettiği siyasi kriterler doğrultusunda yolumuza devam edeceğiz. Bu kriterler ışığında başarının en üst noktasına ulaşacağımızdan en ufak şüphe duymamaktayız. Bugün son kez bir kahvaltı programında bir araya gelmiş gibide olsa aslında bu kahvaltı aynı zamanda bir şeylerin de başlangıç takvimi de olacak. Sayın Murat Atım’ı çok daha önemli görevlerde görmek bizleri onurlandıracaktır. Ben tekrar huzurlarınızda bizleri yıllarca aydınlatan, siyasette eğiten Sayın Av. Murat Atım’ı kutlarken bundan sonraki görevlerinde başarılar dilerim” dedi.
 Atım’dan Dağlara Tebrik Mesajı
 Sultangazi AK Parti Kurucu Başkanı Av. Murat Atım’a çiçek taktim edildi. Çiçek taktiminin ardından bir konuşma yapan Atım; ‘Yıllarca omuz omuza güzel çalışmalar yaptık. Ben burada bulunan bulunmayan tüm çalışma arkadaşlarıma ve partililerime teşekkürlerimi sunuyorum. Sultangazi AK Parti ilçe başkanlığım dönemimde bir çok seçim geçirdik. Her seçimde oylarımızı artırarak yolumuza devam ettik. 2015 genel şeçimlerde yol arkadaşlarımın çaba ve gayretleriyle bu çıtayı daha yukarılara taşıyacağını umut ediyorum. 7 Aralık 2015 tarihinde yapılacak olan Sultangazi AK Parti ilçe kongresinde tek aday olan Suzan Dağlar Civan’a başarılar diliyor şimdiden hayırlı uğurlu olsun temennisinde bulunuyorum. İlçe başkanlığım döneminde oluşturulan ilçe komisyonlarını çalışmalarından dolayı kutluyorum. Bütün yol arkadaşlarım görevini layıkıyla yerine getirdi. Bu dönem sizlerle aynı ilçede bulunamayacağımdan dolayı üzüntülerimi ifade etmek isterim. Partimizin vereceği görev bizler için önemli. Nerede uygun görürlerse biz hazırız’ dedi. Bugün Sultangazi AK Parti İlçe Engelliler Komisyonunun organize ettiği, Recep Tilki kardeşimizin sponsor olduğu bu kahvaltıdan dolayı herkese teşekkür ederim” dedi.