haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
  • Pazar 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
  • Pazartesi 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

Sultangazi de Vefa Maçı !

17.11.2014 00:00:00

11 Eylül 2013 tarihinde intihar eden Çankırı Dernekleri Federasyonu Başkanı ve işadamı Vahap Yartaş’ı hemşerileri unutmadı. Çankırıspor Taraftarlar Derneği “Vahap Yartaş’ı Anma ve Yaşatma spor turnuvası” düzenliyor. Pazar günü başlayacak olan turnuvanın kura çekimi dün akşam 50. Yıl Kültür Merkezi’nde yapıldı. 100 takımın başvurduğu bu anlamlı turnuvada çekilen kuralarla 16 takım belirlendi. Turnuva 4 grub ve 4 hafta sürecek.

Önemli Katılımcılarla Birlikte Başladı.

Kura çekimi öncesi konuşan Çankırıspor Taraftarlar Derneği Başkanı Müsellim Koca, “Çankırıspor Taraftarlar Derneği olarak gençlerimize vefanın önemini hatırlatmak adına Çankırı’ya tüm mesaisini ve enerjisini harcayan değerli yol arkadaşım merhum Vahap Yartaş’ı anmak ve Rahmetle Yâd edebilmek için buradayız. Düzenlediğimiz Turnuva bir yarış değildir. Bu organizasyon gençlerin birbirini daha iyi tanıması kaynaşması, kardeşliği ve dostluğu pekiştirmek adına düzenlenmektedir. Bu tip organizasyonların tek kazananı centilmenlik ve dostluktur.” dedi.