haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Perşembe 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cuma 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

`Özlenen gençlik yetiştireceğiz`

15.11.2014 00:00:00

Sultangazi`de hizmet veren İMH Spor Bakanlığıyla birlikte yürütütüğü ÖGEM Hibe projesini muhteşem bir törenle açtı

Uzun yıllardır Sultangazi`de gerçekleştirdiği sosyal ve kültrel etkinliklerle  dikkatleri üzerine toplayan İnsan ve Medeniyet Hareketi Sultangazi Temsilciliği Spor Bakanlığı`ndan almaha hak kazandığı OGEM hibe projesini dernek merkezinde muhteşmbir törenle tanıttı.Mevlana Derneği ÖGEM Projesini dualarla açılışını gerçekleştirdi.Mevlana Derneği Başkanı Selami Sarıhan açılış konuşmasında projelerini ve derneğin kuruluş amacından bahsetti.

Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir ÖGEM projesiyle gençlerimize gerek okul gerekse kişisel eğitiminde destek olduğunu bu projenin daha çok öğrenciye hizmet vermesini temenni etti.

Sultangazi Müftüsü Yusuf Sarıkaya dualarla birlikte ` ÖGEM in ilim ve irfanın aşılanmasında iyi bir örnek olduğunu belirtti`.Yoğun bir katılımın olduğu açılış merasimene Sultangazi Belediye BaşkanI Cahit Altunay,  İlçe Mill Eğitim Müdürü İbrahim Demir,İlçe Müftüsü Yusuf Sarıkaya Sİyasi Parti temsilleri ile STK başkanları katıldı.Programın açılış konuşmasını yapan İMH Sultangazi Şube Başkanı Selami Sarıhan
Cahit Altunay Sınıfları gezdi ve yapılan  faaliyetleri yerinde incelerdi. Cahit Altunay  `Adaletin özgürlüğün bilincinde olan temel ahlaki ilkeleri benimseyen bir gençlik yetiştirildiğini` söyledi.