haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Perşembe 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cuma 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

Kadın Giyiminde Estethic

14.11.2014 00:00:00

Sultangazi halkına yıllardır hizmet veren bayan giyim mağazalarından biri olan Estethic Giyim mağazası modanın yeni trend renklerini ve desenlerini ürünlerde yansıtmakla beraber; kalitesi, fiyatları, güvenirliği ve ürün çeşitleriyle halka hizmet vermektedir. Kadınların modaya olan bakış açısı modanın; mevsimlere, yıllara göre değişmesi bayan giyiminde sürekli yeniliğide beraberinde getirir. Estethic Giyim mağazası modaya uygun son model ürünleriyle güleryüzlü personeli ve ürün çeşitliliğiyle gerekse başörtü şal ve çanta aksesuarlarıyla değişik kombinler için uygun fiyatlar sunuyor.
Konuyla ilgili sorularımızı cevaplayan Kemal Sirkeci 35 yıldır bu işi yaptığını işinde çırak-usta-patron ilişkisiyle büyüdüğünü ve geliştiğini belirtti. Daha modern ve kaliteli hizmet vermek için kadın modasını sürekli takip ettiğini söyleyen Sirkeci bu işin zorluklarını kısaca kadınlara hizmet vermek olduğunu söyledi ve Türkiyede eski önemini yitirdiğini belirtti