haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Perşembe 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cuma 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

Basketbolu böyle Öğrenin

22.10.2014 00:00:00

Çocuklar için internette Basketbol oyunu oynamaları için hoyunlar.com sitesini öneriyoruz.

Çocukların fiziksel gelişimleri için spor yapması oldukça önemlidir. Pek çok anne baba yaşanan teknolojik çağda çocuklarının; bilgisayar başında geçirdiği zamanı azaltmaya çalışarak, spora yönlendirme gayretine girdiğini görebiliyoruz. Çocuklar elbette ilgi alanlarına bağlı olarak farklı spor dallarını seçecektir. Eğer çocuğunuzun basketbola yeteneği olduğunu düşünüyorsanız, gelişimine katkı olması için bilgisayar başında oynarken de hoyunlar.com sitesi içerisinde basketbol oyunlarına yönlendirebilirsiniz. Editörler tarafından seçilen oyunlar hem basketbol hakkında bilgilendirmeler yapacak hem de gelişimlerine katkı verecektir.

Hoyunlar basketbol oyunları içerisinde; üçlük atma, 5’e 1 yada 1’e 1 basket maçı yapma, sokak yada hapishane basketbolu oynama, 2 sayılık atış yapma, smaç yapma gibi değişik oyunları görüp keyifli zaman geçirirken oyun hakkında bilgi sahibi de olabiliyorsunuz. Basketbol denince akla gelen lig olan NBA için de oyun seçenekleri bulunuyor. 3D kalitesinde oyunlarını; NBA starları, çizgi film karakterleri ile de oynayabiliyorsunuz. Çocuklar site üzerinde yer alan basket oyunlarında hem eğlenecekler hem de bilgi sahibi olacaklardır. Sadece çocuklar değil büyüklerde bu oyun seçenekleri ile keyifli dakikalar yaşayabilirler.

Basket Antrenmanı Oyunu Açıklaması: Tek başına basket antrenmanı yapan basketbolcuya yardım etmek istersen onunla birlikte üçlük ve ikilik atabilirsin, basket atmak için fareni kullanacaksın, farenle atacağın hızı ve açıyı ayarlayabilirsin. İyi bir basketbolcu olmak istersen mümkün olduğu kadar sayı atmalı ve puanları kapmalısın. Oyun yüklenince, continue butonuna tık yap, daha sonra play game ve start butonlarına tıklayarak oynamaya başlayabilirsin.

Ofiste Basket Oyunu Açıklaması : Ofiste canı sıkılan insanların oynadığı çöpe basket atma oyunu şimdi hoyunlar ile sizlerle buluşuyor. İş yapmaktan sıkılan insanlar ofiste patrondan gizli basket oynuyor, eğer onlarla birlikte sen de bu oyunu oynamak istersen play butonuna tıklayarak oynamaya başla. Daha sonra pervanelerin hızını da dikkate alarak çöpe basket atmaya çalış. Verilen süre içerisinde mümkün olduğu kadar basket atarak en iyi ofis basketçisi olmayı dene. En yeni basket oyunları sitemizde sizleri bekliyor, hoyunlar ekibi iyi oyunlar diler.

Mini Basketbol Oyunu Açıklaması : İster tek başına ister bilgisayara karşı mücadele edeceğin mini bir basketbol oyunu. Basketbol topunu kontrol ederek açıyı ve hızı ayarla, kısa sürede mümkün olduğu kadar basket at. Basket atarken atış tekniklerinden istediğini kullanabilirsin. Oyun yüklenince, pratik yapacaksan practice shooting butonuna, bilgisayarla maç yapacaksan play vs computer butonuna tıkla. En yeni basketbol oyunları sitemizde sizleri bekliyor, hoyunlar ekibi iyi oyunlar diler.

Spor alanında gelişme kaydetmek isteyen her ülke çok erken yaşlarda çocuklara ilgi duyabilecekleri yada yeteneğini sergileyebileceği spor dalında gerekli eğitimi veriyor.  Verilen fiziksel eğitimlerin ve antrenmanların dışında çocukların ilgisini canlı tutabilmek ve hayal güçlerini geliştirmek için vazgeçemedikleri bilgisayar ortamında oynayacakları spor oyunlarının katkısı mutlaka olacaktır. Hoyunlar sitesi oyunları çocuklara spor alanında da hayal güçlerini geliştirici ve gelişimlerine katkı verici bilgileri içinde bulunduran oyun seçenekleri sunmaktadır.