haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Pazartesi 20 °C / 15 °C Güneşli
  • Salı 20 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Çarşamba 18 °C / 13 °C Parçalı bulutlu
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

Atım`dan hayırlı olsun ziyareti

14.10.2014 00:00:00

Marmara Yayın Grubunun açılışına şehir dışında olması dolayısıyla katılamayan Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av.Murat Atım hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bugün gerçekleştirilen ziyarete Ak Parti İlçe Başkan vekilleri Suzan Dağlar Civan ,Alihan Genç ,Ahmet Çelik de katıldı.

Marmara Yayın Grubu Medya Grup Başkanı Ramazan Altan ,ziyaretten dolayı menuniyetini dile getiriken ,yerel basının önemine dikkat çekerek ,16 yıldır basın anlamında güzel haberler yaptıklarını ,düzgün ve dürüst haberden ödün vermeyeceklerini ,basın hayatında ki zorluklara değinerek imkansızlıktan nasıl kurumlaştıklarını anlattı.

Ak Parti İlçe Başkanı Murat Atım, basın sektöründe ki olumsuzluklara rağmen ,Marmara Yayın Grubunu kaliteli haber ve işlerinden dolayı tebrik ederek başarılar diledi.

Daha sonra Atım ve beraberindekiler işyerinde incelemelerde bulundu.Nostalji köşesindeki resimlerde tanıdıklarını arayan misafirler eski günleri yad etmeden edemedi.

RadyoSultan odasında mikrofonun başına Suzan Dağlar Civan geçti.Atım ve beraberindekiler `Birlikte Başarıyoruz` panosunu imzalayarak dilek ve temennilerini yazdılar.

Davetiye ve nikah şekerleri köşesini de inceleyen Murat Atım ,işyerinde ki temiz ve titizliğin işlere yansıdığını belirterek ekibe başarılar diledi. Atım ayrıca Marmara Yayın Grubu Medya Grup Başkanı Ramazan Altan`a çiçek takdim etti.

www.sultangazigazetesi.com