haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Perşembe 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cuma 19 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

Asker Oyunları ve Savaş Oyunları Oynar mısınız?

12.10.2014 00:00:00

Gençelr internette savaş oyunu ve asker oyunu oynamayı çoks everler. En iyi asker oyunları hoyunlar.com`da.

Savaşların dünya tarihinin oluşmasındaki etkisi biliniyor. Ülkemiz gibi pek çok ülkede, askerlik yapılması gereken görev olarak erkeklerin belli bir yaşa ulaşması ile karşısına çıkıyor. Pek çok erkek zaten yapısı gereği askerliğe meraklı oluyor. İşte bu merakın giderilmesi için de bilgisayar oyunları hazırlanıyor. Aşırı şiddet görüntüleri içermeyen flash oyun sitelerindeki asker oyunları da pek çok ebeveyn tercih sebebi oluyor. Hoyunlar sitesinde asker oyunları kategorisi hem oyun çeşitliliği hem de oyunların grafik kalitesi açısından dikkat çekiyor.

Askerlerin yapmaları gereken görevler oyunların içerisinde gayet güzel bir şekilde veriliyor. Çocuklar bu oyunları oynarken hem eğleniyor hem de askerlik konusunda bazı bilgileri öğrenme fırsatını elde ediyorlar. Askerlik sadece hücum ve saldırıdan ibaret değil. Yeri geldiğinde bir kaleyi savunmalı, yeri geldiğinde tank veya uçaksavar gibi silahları kullanabilmeli, yeri geldiğinde uçak ile yeri geldiğinde gemi ile savaşabilmeli, yeri geldiğinde de komando veya su altı timi üyesi olabilmelisiniz. İşte bunların tamamını hoyunlar sitesinin asker oyunları kategorisinde bulup tecrübe edebilirsiniz.

Özel Tim Tatbikatı Oyunu Açıklaması : w a s d ile hareket et. fare ile etrafa bakın ve nişan alıp, ateş et. Oyun açıklaması : Özel tim tatbikatı oyununda tatbikat üyesi olan bir askeri kontrol ederek düşmanların olduğu eve gir ve teröristleri öldürerek rehineleri kurtar, teröristleri 3 saniye içinde öldürmelisin, yoksa sana ve rehinelere zarar verebilirler, bina içinde bulunan bütün teröristleri öldürmeye gayret et ve tatbikatı başarı ile tamamla. Oyun yüklenince, play butonuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsin. yeni oyunlar sizleri bekliyor.

Kahraman Asker Oyunu Açıklaması : Kahraman askerle birlikte düşman bölgesinde tek başına mücadele etmeye hazır mısın? Askerini yönlendirerek düşmanların olduğu harabelikte ilerle ve bütün düşmanlarla tek başına savaş. Askerler akın akın üzerine gelecek, onlara karşı kahramanca mücadele etmelisin. Helikopterlerin hava saldırısına karşı da dikkatli ol, düşmanları topluca bir arada gördüğün zaman aralarına bomba atabilirsin. Oyun yüklenince, click to skip intro butonuna tıkla, daha sonra play butonuna tıkla ve start mission ile göreve başla. Bedava asker oyunları sitemizde sizleri bekliyor, hoyunlar ekibi iyi oyunlar diler.

Özel Tim - S.W.A.T Oyunu Açıklaması : 3 boyutlu bir ortamda swat timinden bir askerle birlikte pratik yapmak ister misin? Askerle birlikte silahı tutarak nişan alıp, ateş et ve karşına çıkan bütün hedef tahtalarını vur. Hedef tahtalarının elinde silah olduğu için onları kısa sürede vurmalısın, yoksa onlar seni vuracaktır. Oyun yüklenince, start butonuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsin.

Savaş her ne kadar istenmese de bazen kaçınılmaz oluyor. Pek çok ülke de bu kötü zamanlar için hazırlık yapıyor. Keşke olmasa dediğimiz savaş bilgisayar oyunları arasında da pek çok oyun severin tercihi durumunda. Savaş oyunları ile değişik savaş gereçlerini kullanma, savunma veya saldırı gibi pek farklı duruma strateji geliştirme imkanı yakalıyorsunuz.