haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Pazartesi 20 °C / 15 °C Güneşli
  • Salı 20 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Çarşamba 18 °C / 13 °C Parçalı bulutlu
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

İnternetten Uygun Fiyatlarla Meyve Sepeti Siparişi

1.10.2014 00:00:00

Aniden evinize gelen misafirlerinize ne ikram edeceğim diye düşünmeyim. Size çok kolay yapabileceğiniz meyve sepeti öneriyoruz.

İnternet artık pek çok konuda insanlara yardımcı olabiliyor. Bu sebepten dolayı da insanlar artık interneti hayatlarına daha fazla dahil ediyor. Özellikle şu sıralar insanlar interneti alışveriş yapmakta ve hediye göndermekte kullanıyor. Bu sayede uzakta olsalar dahi istedikleri hediyeleri alarak sevdikleri kişilere gönderebiliyorlar. Bu açıdan da şu sıralar en çok alınan hediyeler arasında meyve sepetleri yer alıyor.

Meyve sepetlerinin bu kadar çok tercih edilmesindeki ana neden ise çok daha işe yarar olmasıdır. Eskiden bu konuda çiçekler ön plana çıkardı. Fakat insanlar anladı ki çiçek sadece o anlık bir anlam katıyor ve daha sonrasında pek bir önem taşımıyor. Fakat meyve sepetlerindeki lezzetli meyveleri yemek çok insana kendini çok daha iyi hissettiriyor. Bu sebepten dolayı da daha fazla tercih ediliyor.

Genel olarak bu konuda internetten yapacağınız meyve sepeti siparişleri de çok daha ucuz fiyatlara geliyor. Çünkü bu konuda hediye siteleri zaman zaman pek çok indirim uyguluyor. Bu sayede çok daha uygun fiyatlara istedikleri meyve sepeti hediyelerini alabiliyorlar.