haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Pazartesi 20 °C / 15 °C Güneşli
  • Salı 20 °C / 15 °C Parçalı bulutlu
  • Çarşamba 18 °C / 13 °C Parçalı bulutlu
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

Kombi Petek Temizliği`nde Son Nokta

27.09.2014 00:00:00

Kış ayına girmeden daha iyi ısınmak için kombi petek temizliği nasıl olmalıdır bilmeli ve bu işlemi yaptırmanız gerektiğini unutmayınız.

İnsanlar evlerinde ısınmak için teknolojin son ürünlerini kullanmaya devam etmektedirler. Kombiler çıktığı günden bugüne insanlar evlerinde bu teknoloji ile ısınmaktadırlar ve bu sayede çevre temizliği de sağlanmış olmaktadır. 21. yüzyıl teknolojinin hızla değişip geliştiği bir yüzyıldır. Bu nedenle de artık hayatın her alanına dair birçok ürün üretilmekte ve piyasada yerini almaktadır. Günümüz insan problemlerinin biride ev sıcaklığına dairdir. Özellikle ülkemizde 4 mevsim yaşanmakta ve bu da evde ısınma problemini ortaya çıkarmaktadır. Kış dönemleri kombiler tercih edilirken yaz mevsimlerinde klimalar kurtarıcımızdır.

Kış ayına girmeden daha iyi ısınmak için kombi petek temizliği nasıl olmalıdır bilmeli ve bu işlemi yaptırmanız gerektiğini unutmayınız. Petekler kış aylarında evi ısıtırken dönemlik bakımlardan geçmeleri ve temizlenmeleri gereklidir. İnsanlarla konuşurken kış aylarında petekler ısınmıyor gibi yakınma cümlelerini sürekli olarak duyarız. Bunun sebebi ise kombi içerisinde suyun uzun yıllar boyunca kullanılmasıdır. Bu ise zaman içerisinde tortuların oluşmasını sağlar ve evinizde ısınma sorunları ortaya çıkmaya başlar. Sizlerde peteklerinizin düzenli bakımı ve temizlenmesi için uzmanlardan yardım alabilirsiniz.

Bütçemizi korumak için kış aylarında kaloriferlerden daha fazla verimle ısınmak isteriz bunu sağlamak içinse kombi petek temizliği hakkında bilgi sahibi olmak ve dönemsel bakımları aksatmadan yaptırmanız gereklidir.

Gelişen teknoloji ile birlikte evlerde kullanılan kombi sistemleri insanları büyük yüklerden kurtarmıştır. Daha rahat ve güvenilir bir şekilde ısınmayı sağlamıştır. Ancak kombi kullanmanın da bazı olumsuz durumları mevcuttur. Müşteri memnuniyetini ilk ilkemiz olarak benimsedik. Kış mevsimi ısınma sorunları artık ne sizin ne de komşularınızın başını ağrıtmasın. Uzman ekiplerimiz teknolojik cihazlarla peteğin sorununun nerden olduğunu tespit etsin ve buna anında çözümler sunsun.

Evinizde yakıt parasından tasarruf etmek istiyorsanız peteklerinizin bakım ve onarımına mutlaka dikkat ediniz. Peteklerinizde oluşacak olan tortulaşma sizi ekstradan farklı masraflara sokar. Bu nedenle zamanında yapılan temizleme ile sizde bu durumun önüne geçebilirsiniz. Her şey için mutlaka bir uzman desteği almanız gerektiğini unutmadan hareket edin. Ayrıca sizlerde petek havasını belirli dönemlerde alarak ısınma sorununa çözüm bulabilirsiniz.