haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
  • Pazar 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
  • Pazartesi 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

Karakoç: MHP 2015`te iktidar

25.09.2014 00:00:00

Milliyetçi Hareket Partisine gönül vermiş dostlar Gaziosmanpaşa Küçükköy?de bu sabah bir araya gelerek hasret giderdiler.

Gazeteci Relamcı Cevat Tavukçuoğlunun uzun yıllardır organize ettiği Ülkücü dostlar buluşmasının bir yenisi bu pazar gerçekleşti .Sabah kahvaltısı eşliğinde gerçekleşen toplantıda konuşmacı herzamanki gibi Erdem Karakoç idi . Bu organizyasyonda amaçlanan  Karakoçun yerel basınla buluşmasi idi ve kamuoyunda MHP nin daha çok olması.

2015`TE MHP İKTİDAR

Kahvaltılı toplantıya 50 ye yakın ülkücü arkadaşın yanısıra çevre ilçelerle beraber   toplam 9  seçkin yerel medya katıldı . Programın hoşgeldin konuşması Cevat Tavukçuoğlu tarafından yapıldı. Siyasi konuşmayı da Erdem Karakoç gerçekleştirdi.Karakoç konuşmasında yaklaşan genel seçimlerde MHP iktidar olacaktır,bunu başaracaktır bunun için MHP de Başta genel başkan Devlet Bahçeli olmak üzere tüm Ülküdaşlarımız gece gündüz çalıştıklarını ve muhakkak MHP nin 2015 te tek başına iktidar olmayı başaracağını söyledi. Karakoç güzelim türkiyemizi bugünki bölücü zihniyetten kurtaralım ,huzurlu kardeşçe yaşanır bir Türkiye olması için MHP nin iktidarının kaçınılmaz olduğunun da altını çizdi..
Uzun konuşmasının ardından Karakoç katılımcı arkadaşlara teşekkür etti.Katılımcılardan göze çarpan isimlerden  Eski başkanlardan Ali Çanak-İsmail Korkmaz-İsmail Babal Mhp ist.il.yöneticisi İrfan Durmuş ülkücü Reislerden Üzeyir Polat,Ülkücü İş Adami Ahmet Tavukçu Deryayi saadet derneği başkanı Ülkücü Tarık Karataş eski yöneticilerden M Ali Durmuş,Özcan Şahin ve 50 ye yakın gönüldaş tekrar bir araya gelme dileği ile  güzel bir toplantı gerçekleştirdi .Karakoç ve Tavukçuoğlu katılım sağladıkları için Gazetecilerden Gop Haber Ali Şükrükara -Marmara Yayından Ramazan Altan- Bayrampaşa dan Yılmaz Birinci -oLAY 34 ten hüseyin- Gazete akedemiden Hüseyin Gencer-Gazete Yaşamdan Haydar Sürgeç-Yeni Umuttan Şükrü Demir-Yön Gazetesinden Osman Şahin`e ayrıca Teşekkür ettiler


Bu haber 68 defa okunmuştur