haber,kent,haberkentim,gaziosmanpaşa,sultangazi,


YAZARLAR

  • Cumartesi 18 °C / 13 °C Güneşli
  • Pazar 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
  • Pazartesi 19 °C / 14 °C Parçalı bulutlu
Başlık

Pelin Çift, Dış İşleri Bakanlığı Arşivini İnceledi

WeBee, “Avrupa’da Yılın Çözümü Ödülünü” Türkiye’ye Kazandırdı

Ölümüne Boşanmak İstiyor

5 yıldır boşanamayan kadının yardım çığlığı: 'Sokakta ölmek istemiyorum'

Taksicilere İyi Haber

Taksi mağdurlarına iyi haber! Önümüzdeki günlerde çözülecek

Karadeniz'i Fırtına Vurdu

Karadeniz Bölgesi'nde birçok ilde akşam saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur 15 dakika içerisinde hayatı felç etti.

Haberleri

Kurbanlarda süper kampanya

24.09.2014 00:00:00

Kurban bayramı yaklaşırken kurbanlıklar piyasaya çıkmaya başladı.

Gıda inşaat ve hayvan besiciliğinde 15 yıllık tecrübesini müşteri memnuniyetiyle özdeşleştiren Emirhan Gıda ve Besicilik Ltd Şti bir yandan gıda ve müteahhitlik çalışmalarına devam ederken, diğer yandan da Arnavutköy İmrahor’da kurduğu bölgenin en büyük hayvan besi çiftliğinde yaklaşan kurban bayramı dolayısıyla kurbanlıkların satışlarına başladı. 

DOĞAL ORTAMDAN HALKA SATIŞ
Kendi besi çiftliklerini doğal ortamda yetiştirdikleri hayvanları müşterilerinin beğenisine sunan Emirhan Besicilik modern tesislerinde kurban ibadetlerine yerine getirmek isteyen vatandaşlara zahmetsiz ve stretsiz bir gün geçirmelerine katı sağlıyor.

KURBAN SİZDEN, KESİM BİZDEN
Düzenledikleri farklı kampanyalarda adından sıkça söz ettiren Emirhan Besicilik bu yıl ‘Kurban sizden Kesim bizden’ kampanyasıyla müşterilerinden kesim ücreti talep etmeyerek bir nebzede olsa kurban kesmek isteyenlerin bütçelerine katkıda bulunuyor 

RAHATLATAN HİZMET 
Kurban bayramında bekleme kargaşasını önlemek için müşterileri için bekleme salonu hazırlayan Emirhan Besicilik’te hanımlara özel bekleme salonu tahsis ediliyor. Kurban ibadetini yerine getirmek isteyen vatandaşlar bekleme salonlarında çaylarını yudumlayarak dinlenirken işletmenin konusunda uzman personelleri de tekbirler işliğinde kurbanınızı size özel hazırlıyor.

 ‘EN İYİ HİZMETİ VERMEYE HAZIRIZ’ 
Emirhan Gıda ve İnşaat ve Besicilik Şirketinin Yönetim kurulu Başkanı Zakir Arslan, Konuyla ilgili yaptığı açıklamada, yaklaşan mübarek kurban bayramı vesilesiyle kendi çiftliğimizde yetiştirdiğimiz küçük ve büyükbaş kurbanlıklarımızı halkımızın beğenisine sunduk. Amacımız vatandaşlarımızın huzurlu ve sıkıntısız bir şekilde kurban ibadetlerini yerine getirmelerine katkı sağlamak diyerek son derece modern olan kesim hanelerimizde konusunda uzman güleryüzlü personellerimiz halkımıza en iyi hizmeti vermeye hazır diye konuştu. 

Emirhan Besiclik, İmrahor Mah. Devekuşu Sk. No:5 Arnavutköy İstanbul Tel 0212 686 16 16 / 0533 641 67 46

www.sultangazigazetesi.com