Dünya'nın Haberleri Bu kentte

Arama :  
Tavsiye Et Günün Haberleri Ana Sayfam Yap Sitene Ekle Seri İlanlar İletişim Künye

 

 
 
 
 Namaz Vakitleri

 


 
 
 
 
 
 
 
 

 

İnternette en iyi ve en güvenilir alışveriş sitelerinden bufiyata.com.tr yayına başladı.
 Reklam
En iyi ve Ekonomik Alışveriş Sitesi
11 Temmuz 2014 Cuma 18:34
İnternette en iyi ve en güvenilir alışveriş sitelerinden bufiyata.com.tr yayına başladı.

Avlanan ikinci hayvan, hasat edilen ikinci buğday tanesi veya yontulan ikinci taş... Hepsinin ne olacağı, bugünkü gibi çok daha önceden de belliydi. Hepsi el değiştirerek, yeni sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılama işlevi gördüler. İlkel dönemlerden bugüne kadar değişmeyen eylem olan ticaret, daima şekil değişikliğine uğradı. Bugün, dünün düşüncesi hayattaki yerini aldı... Tabi farklı, orjinal ve faydalı görüldüyse... Farklı düşüncelerin vücut kazanacağı bir alışveriş sistemine sahibiz artık.

İnternet üzerinden alışveriş, alıcı ve satıcıya sağladığı sonsuz artılarla kendini hepimize kabul ettirdi. Bu alışveriş sistemiyle rekabete giremeyen diğer yöntemlerin en büyük eksikliği 7gün 24saat hizmet veremiyor olmasıdır. Çünkü düzgün altyapıya sahip internet siteleri aralıksız hizmet verebilir, mesai saati dinlemeksizin sipariş alabilir. İnternet üzerinden alışveriş sitelerinde tam bir kategorik düzen söz konusudur.

Fast food şirketleri kırmızı, bankalar ise yeşildir. Süt ve ürünleri mavi ile gösterilirken, giyim de işlevine göre renkler belirlenir. Durum böyle olunca alıcı için her şeyin aradığı rafta olmaması imkânsızdır. İnternet üzerinden alışveriş sitelerinin dikkat ettikleri ve etmesi gerekenler arasında ürün sayısı arttıkça yönetimi düzenlemek, satışlara göre hareket etmek gelir. Mağaza yönetmek günde 2-3 ürün satmaya benzemez, bu içinde çeşitli hediyelik ürünler, pratik ev ürünleri, ilginç ürünler, tv ürünleri gibi daha birçok ürünün bir arada bulunduğu daha karışık bir süreçtir. Süreç içinde pazarda, kendimizin olacak bir alan alıyormuş gibi hareket etmeliyiz. Fikir ne kadar parlak olursa olsun, site tanıtımı en önemli faktördür. Bunun yanı sıra sitenin adı, kullanıcılar için şirket politikasını özetleyen, orjinal, işlevine yönelik ve dikkat çekici olmalıdır. Sitelerin ambleminin yanında, ürün alışverişi sırasında çıkan "sepete ekle" butonu da çok önemlidir. 

Bir alışveriş sitesi eğer en iyi alışveriş sitesi olmak istiyorsa her türlü ayrıntıya dikkat etmesi gerekir. Bitmek tükenmek bilmeyen artıları arasında; dikkat çekme, küresel ve evrensel satış olanaklarına sahip olma, büyük düşünenler için önemli anekdotlardandır. Hem şirket için geniş pazar alanı demek, hem de müşteri için her aradığını bulabileceği bir mağaza demektir. En iyi site olmak için bir çok çeşit ürün sergileniyor. Bu çeşitler her türlü pratik ev ürünlerinden hediyelik ürünlere kadar uzanan geniş bir ağı oluşturuyor. Bulduğunuz ürünler belki de en güvenli ürünler olacaktır. Çünkü internet üzerine satış yapan bir site, asla kötü reklamı göze almaz. Oradan memnun olmadan ayrılan bir kullanıcı, arkadaşlarını ve çevresini etkileyebileceği gibi, internet üzerindeki birçok forum sitesinden olumsuz yorumda bulunabilir. Bu, küresel ve evrensel ortamda çalışmanın, gerektirdiği titizliği anlamamıza yardım edecektir.

Online alışveriş siteleri, müşterilerin normale göre çok daha mutlu ayrıldığı alışveriş mecralarıdır. Örnek vermek gerekirse; normal alışverişlerde bazı firmalar değişim, geri iade gibi imkânlar sunmazlar. Ama mesela giyim konusunda alışveriş sitesinin yaklaşımı daha ılımlı olacaktır. Hiçbir firma hukuki haklarınızı, hangi durumlarda ne yapabileceğinizi görebileceğiniz yere koymaz. Fakat sanal alışverişte, siteler aşırı şeffaflığından dolayı her alışveriş onayından önce bunu okuyabileceğiniz sekmeyi size sunmaktadır. Eğer güvenlik konusunda şüpheniz varsa, bankanıza talimat vererek, her alışveriş öncesi telefonunuza bir onay kodu gelmesini sağlayabilirsiniz. Böylece hem alışverişlerin bir kopyasına sahip olur hem de bilginiz harici işlemlere önlem almış olursunuz. Tüm başarılı olma faktörlerini yerine getiren bir e alışveriş sitesinin, en iyi site yolunda ilerlediği bilinmelidir. Böyle bir sitenin kullanıcılarına faydaları saymakla bitmez... Üyelerine fazlasıyla zaman avantajı sunmanın yanında, taksit imkânı da sunarak tercih sebebi olmayı hak etmiştir.
Etiketler : En, iyi, ve, Ekonomik, Alışveriş, Sitesi,Bu Haber Toplam 2182 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Arkadaşına Gönder Yazdır Yukarı
 

Türkkep Hangi Alanlarda Hizmet Verir? Nedir?
Türkkep Hangi Alanlarda Hizmet Verir? Nedir?

Esnafta Halkta Rahatlayacak
Esnafta Halkta Rahatlayacak

Ramazan ALTAN, Sahaya Farklı İniyor
Ramazan ALTAN, Sahaya Farklı İniyor

İstanbul Arnavutköy'de Satılık Arsaların Fiyatları
İstanbul Arnavutköy'de Satılık Arsaların Fiyatları

Muhteşem kampanyalar Digitürk’te sizleri bekliyor
Muhteşem kampanyalar Digitürk’te sizleri bekliyor

Aygünler Mobilya Küçükkö'de!
Aygünler Mobilya Küçükkö'de!

Gökkuşağı Hipermarket Büyüyor
Gökkuşağı Hipermarket Büyüyor

Başbakan Hastaneye Kaldırıldı
Başbakan Hastaneye Kaldırıldı

Brüksel'de silahlı çatışma
Brüksel'de silahlı çatışma

Stad Kana Bulandı
Stad Kana Bulandı

 
 
Tüketici Haklarınızı Biliyor musunuz?
Evet, biliyorum.
Hayır, bilmiyorum.
Öğretilmediği için bilmiyorum.
İhtiyacım olduğu zaman öğreniyorum.
Hiç ilgilenmiyorum.
Ahmet Kekeç
Şimdi de Suriye Kürtleri mi çıktı başımıza?
İbrahim Karagül
Kaza ya da sabotaj çıkarsa ne olacak?
Prof.Dr.Murat GENÇBAY
KALP HASTALIKLARI VE TEDAVİ YÖNTEMLERİ
Nuran KESEN
Başbakan R.T. Erdoğan'a ithafen..
   Tüm Yazarlar
 
 

 

 :: Ana Sayfa :: Günün Haberleri :: İletişim

  Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
© 2000-2006 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Merkezi: +90 212 667 66 66  |  Faks: +90 212 476 44 88  |  Destek: marmarayayingrubu@gmail.com
Sayfa Üretimi: 0.9226
Haberler artık Outlook'ta